مجموعه داستان خارجی

نیمه‌شب در داستایفسکی

در کتاب‌خانه، در یک نشست، صد صفحه خواندم، حروف چاپی کوچک و ریز. ساختمان را که ترک کردم کتاب همان‌طور روی میز ماند، گشوده در صفحه‌ای که مشغول خواندنش بودم. روز بعد برگشتم، و کتاب هنوز آنجا بود، گشوده در همان صفحه.

9786005906516
۱۳۹۱
۱۴۰ صفحه
۳۷۰ مشاهده
۰ نقل قول
نسخه‌های دیگر
دیگر رمان‌های گروه نویسندگان
بگو آآآ (روایت 1 شغل) مجموعه داستان
بگو آآآ (روایت 1 شغل) مجموعه داستان مجموعه‌ای که در دست دارید بخش اول خاطرات شغلی است که از خرداد 89 تا خرداد 90 در مجله همشهری داستان چاپ شده‌اند. به کتاب درآمدن این صفحات به طرفداران قبلی این نوشته‌ها امکان می‌دهد که مجموعه کاملی از آن را در اختیار داشته باشند. برای کتاب‌خوانان و آن‌هایی که پیشتر مخاطب این صفحات نبوده‌اند هم شرایطی فراهم می‌شود که ...
5 ضرب در 2 (5 نمایش‌نامه دو شخصیتی برای 1 زن و 1 مرد) مجموعه دنیای مدرن 1
5 ضرب در 2 (5 نمایش‌نامه دو شخصیتی برای 1 زن و 1 مرد) مجموعه دنیای مدرن 1 ما همه‌مون چسبیدیم به زندگی. شاید این ثابت کنه که هیچی بعد از مرگ وجود نداره؟ شاید یه قسمتی از ما می‌دونه که این تمام اون چیزیه که ما داریم و سعی می‌کنه تا جایی که ممکنه نگهش داره.
5 ضرب در 1 (5 تک‌گویی برای زنان) مجموعه دنیای مدرن 4
5 ضرب در 1 (5 تک‌گویی برای زنان) مجموعه دنیای مدرن 4 انگاری در بهشت بالای سرم باز شده بود، صاف همون لحظه، و من می‌تونستم صدای جهانو بشنوم. تمام چیزی که من می‌شنیدم فریاد این هستی بود... می‌دونی چی می‌گفت؟ داشت می‌خندید. آره. همه حواسشو جمع کرده بود و داشت می‌خندید، داشت به من می‌خندید...
رمان‌های 10 ثانیه‌ای (مجموعه داستان‌های 25 کلمه‌ای)
رمان‌های 10 ثانیه‌ای (مجموعه داستان‌های 25 کلمه‌ای) زبان فارسی ...
5 ضرب در 2 (5 نمایش‌نامه دو شخصیتی برای 2 بازیگر زن) مجموعه دنیای مدرن 3
5 ضرب در 2 (5 نمایش‌نامه دو شخصیتی برای 2 بازیگر زن) مجموعه دنیای مدرن 3 من نمی‌خوام بمیرم. اگه یه مار پیداش بشه و مسمومم کنه، خب کرده. اگه شورشی‌ها بیان و بهم شلیک کنن یا با چاقو سرم رو ببرن، خب کردن. این‌ها دست من نیست. اما این که بدن خودم بهم بتازه و بکشدم... نه. نمی‌تونم قبول کنم.
مشاهده تمام رمان های گروه نویسندگان
مجموعه‌ها