مجموعه داستان خارجی

هویج بستنی

اگر از خوراکی‌های سرد و گرم بی‌مزه دل زده‌اید، بفرمایید با داستان‌های هویج بستنی کام‌تان را شیرین و دل‌تان را خنک کنید. خیلی معتقدند هویج برای چشم مفید است. شاید هویج‌های پنهان در صفحه‌های این کتاب هم بینایی شما را تقویت کنند تا دوروبرتان را بهتر ببینید و از کنار چاله چوله‌های روزگار بی‌تفاوت نگذرید.

افق
9786003531000
۱۳۹۴
۱۲۸ صفحه
۱۱۷۷ مشاهده
۱ نقل قول
دیگر رمان‌های فرهاد حسن‌زاده
گلستان سعدی (قصه‌های شیرین ایرانی 8)
گلستان سعدی (قصه‌های شیرین ایرانی 8) از زیبایی‌های کار سعدی، استفاده گاه‌به‌گاه از شعر و کلمه‌های آهنگین است. همچنین طنز سعدی در این میان بی‌نظیر است؛ طنزی که فقط برای مسخره، سرگرمی و خنداندن نیست. طنز شیرین سعدی، هم می‌خنداند و هم آگاهی می‌بخشد.
عشق و آینه
عشق و آینه
کلاغ کامپیوتر (رمان کارگاهی تخیلی برای نوجوان‌ها)
کلاغ کامپیوتر (رمان کارگاهی تخیلی برای نوجوان‌ها) این اولین باری بود که کلاغی را از فاصله نزدیک می‌دید. کلاغ، چیزی را که به منقار داشت، به طرف او گرفت. ولی منصور هنوز جرئت نزدیک شدن به او را نداشت. کلاغ ، امانتی‌اش را روی نیمکت گذاشت، لبخندی مرموز زد و پر کشید به آسمان مه‌آلود.منصور نشست و با حیرت دید آن چیزی که کلاغ آورده، یک سی‌دی ...
این وبلاگ واگذار می‌شود
این وبلاگ واگذار می‌شود زال نوجوانی آبادانی است که در دوران جنگ یکی از همسایه‌ها دسته کلید به او سپرده‌اند تا وقتی برگشتند، آن را پس بگیرند. زال دلباخته فریبا دختر همسایه بوده ولی فریبا نسبت به او احساسی نداشته است. حالا بعد از سی و چند سال وبلاگی به نام دسته کلید به راه می‌افتد و اتفاق‌های تازه‌ای را به دنبال می‌آورد.
حیاط خلوت
حیاط خلوت
مشاهده تمام رمان های فرهاد حسن‌زاده
مجموعه‌ها