رمان نوجوان

کنت کارلشتاین

(Count karlstein)

فیلیپ پولمن در انگلستان متولد شد. پس از پایان تحصیلات مدرسه به آکسفورد رفت و در رشته زبان انگلیسی تحصیل کرد. او اینک به طور تمام وقت حرفه نویسندگی را پیشه کرده است. ضمن دریافت معتبرترین جوایز ادبی هم نظر منتقدان و هم خوانندگان عادی را جلب کرده است. داستانی پر از هیجان و توام با لحظه‌هایی ترسناک ((مجله گودبوک گاید)) داستانی سرگرم‌کننده و مرموز ((روزنامه ساندی تایمز)) داستانی بامزه و هولناک ((روزنامه دیلی میل))

فرزاد فربد
پنجره
9789647822374
۱۳۸۷
۲۳۲ صفحه
۹۹۳ مشاهده
۰ نقل قول
فیلیپ پولمن
صفحه نویسنده فیلیپ پولمن
۱۱ رمان from his official website:

"I was born in Norwich in 1946, and educated in England, Zimbabwe, and Australia, before my family settled in North Wales. I received my secondary education at the excellent Ysgol Ardudwy, Harlech, and then went to Exeter College, Oxford, to read English, though I never learned to read it very well.

"I found my way into the teaching profession at the age of 25, and taught at various Oxford Middle Schools before moving to ...
دیگر رمان‌های فیلیپ پولمن
یاقوت در دود
یاقوت در دود سالی لاکهارت دخترک شانزده ساله‌ای است که پدرش را تازه از دست داده و حالا باید با ماجراها و آدم‌هایی غریب دست و پنجه نرم کند تا از راز مرگ پدر و وقایعی دیگر پرده بردارد. داستانی خواندنی پر از نامه‌های پر رمزو راز و خیابان‌های مه گرفته و رازآلود. جواهری آغشته به خون.
نیروی اهریمنی‌اش 2
نیروی اهریمنی‌اش 2 «فیلیپ پولمن» رمان‌نویسی است که هم برای نوجوانان و هم برای بزرگسالان نوشته است. شاهکار او سه‌گانة نیروی اهریمنی‌اش است. این سه‌گانه هم‌طراز با آثاری چون ارباب حلقه‌ها و هری‌پاتر است که جوایزی چون کتاب سال بریتانیا، کتاب سال گاردین، مدال کارنگی، جایزة طلایی کتاب والدین و ویت برد را از آن خود نموده است.
پل شکسته
پل شکسته جینی دختری شانزده ساله و با استعداد در عرصه‌ هنر نقاشی است و آرزو دارد مثل مادر از دست رفته‌اش بدل به هنرمندی بزرگ شود. او از زندگی با پدرش در خانه‌ کوچک ساحلی‌شان لذت می‌برد. اما دنیای ساده و زیبای او ناگهان با افشای رازی که پدر سال‌ها از او پنهان کرده، از هم می‌پاشد. آیا آن‌چه او از ...
روزی روزگاری در شمال
روزی روزگاری در شمال داستان روزی روزگاری در شمال جندین سال قبل از ماجراهای مجموعه‌ی نیروی اهریمنی‌اش اتفاق می‌افتد و در آن با شخصیت و پیشینه‌ی سام اسکورسبی و یورک بیرنیسون، خرس زره‌پوش بیشتر آشنا می‌شویم.
مشاهده تمام رمان های فیلیپ پولمن
مجموعه‌ها