رمان خارجی

هانیبال

(hannibal)

ـ من تو را با باقیمانده پدرت تنها می‌گذارم، کلاریس. هر چقدر اشک بریزی و یا ضجه بزنی از او صدائی بلند نخواهد شد. آنچه که باید از پدرت داشته باشی این نیست که روی تختت ریخته، بلکه آن چیزی است که باید در کله‌ات باشد. وقتی خواستی بیرون بیائی فقط خاطرات خوب او را با خودت بیاور.

دایره
9789646839243
۱۳۸۸
۳۷۶ صفحه
۱۰۰۲ مشاهده
۰ نقل قول
نسخه‌های دیگر
توماس هریس
صفحه نویسنده توماس هریس
۴ رمان Thomas Harris began his writing career covering crime in the United States and Mexico, and was a reporter and editor for the Associated Press in New York City. His first novel, Black Sunday, was printed in 1975, followed by Red Dragon in 1981, The Silence of the Lambs in 1988, Hannibal in 1999, and Hannibal Rising in 2006.
دیگر رمان‌های توماس هریس
اژدهای سرخ
اژدهای سرخ داستان اصلی درباره بازسازی نفس‌گیر قتل جاکوبی و لیدز بود. از آن‌جا که پلیس بسیاری از جزییات را فاش نکرده بود. لوندز از تخیل خود کمک فراوان گرفته بود. به نظر دلارهاید آن‌ها مطالبی مزخرف بود. مطلب فرعی جالب‌تر بود. هیولای دیوانه در پرونده قتل‌‌ها به پلیسی که قصد کشتنش را داشت، مشاوره می‌دهد.
سکوت بره‌ها
سکوت بره‌ها کتاب حاضر، که پس از انتشار، در آمریکا و سایر کشورها با استقبال و تحسین اغلب منتقدان و روزنامه‌ها و مجلات روبه‌رو گردید، بر پایه واقعه‌ای حقیقی نگاشته شده است. نویسنده به هیچ‌رو قصد خلق اثری جنایی و پلیسی به روان معمول نداشته، سعی نموده است که رویدادها را با دیدی روان‌شناختی و با بهره‌گیری از علوم رفتاری مورد بررسی ...
هانیبال
هانیبال ـ من تو را با باقیمانده پدرت تنها می‌گذارم، کلاریس. هر چقدر اشک بریزی و یا ضجه بزنی از او صدائی بلند نخواهد شد. آنچه که باید از پدرت داشته باشی این نیست که روی تختت ریخته، بلکه آن چیزی است که باید در کله‌ات باشد. وقتی خواستی بیرون بیائی فقط خاطرات خوب او را با خودت بیاور.
مشاهده تمام رمان های توماس هریس
مجموعه‌ها