رمان خارجی

مرده مدفون

(The dead detective in six feet under)

کاراگاه مرده شبانه در تعقیب یک دزد از دفتر کارش خارج می‌شود، اما چون فراموش کرده شربت جادویی گوشت‌آورش را همراهش ببرد، کم‌کم به شکل اسکلت بر‌می‌گردد و پلیس اسکاتلند هم با پیدا کردن او در خیابان، دفنش می‌کند! حالا وظیفه چارلی، دستیار کاراگاه مرده، است که هر طور شده او را به زندگی در دنیای اشباح بازگرداند...

هرمس
9789643635916
۱۳۹۰
۱۰۲ صفحه
۴۱۹ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های فلیکس بوگارت
شهر در تسخیر مرده‌ها
شهر در تسخیر مرده‌ها آژیر یک ماشین پلیس قدیمی امریکایی مدل دهه 1950 میلادی در خیابان‌های گلاسکو به گوش می‌رسد و سرنشینان آن مردم را به رگبار گلوله می‌بندند. شهر گلاسکو کم‌کم دارد از کنترل خارج می‌شود... اشباح شورش کرده‌اند! کاراگاه مرده و دستیارش باید کاری بکنند.
شبی در میان مرده‌ها
شبی در میان مرده‌ها «لطفا کمکم کن!» یک نفر زندانی بارها پای تلفن از هنک، کاراگاه مرده، کمک می‌خواهد. کاراگاه مرده با کمک دستیارش چارلی، صدای دیگری را که از تلفن می‌آید شناسایی می‌کنند و متوجه می‌شوند که زندانی از کجا تماس می‌گیرد، سردخانه بیمارستان!
مرده بی‌کفن و دفن
مرده بی‌کفن و دفن هنک کین، کاراگاه مرده، پلیس دغلی بوده که در دهه 1950 میلادی حین انجام ماموریت در لوس‌آنجلس کشته شده. او که به پرونده‌سازی علیه مظنونان متهم است، خودش را در محضر دادگاه خون‌آشامان می‌بیند و دادگاه حکم می‌کند که کاراگاه مرده در زمان حاضر (سال 2003) به شهر گلاسکو اسکاتلند برود و با روش‌های شرافتمندانه‌ای با جنایتکاران مبارزه کند.
مرده گمشده
مرده گمشده روح مرده‌ای به نام تونی فالکو که سارق اتومبیل بوده در حین سرقت یک جواهر فروشی کشته شده در داداگاه خون‌آِشامان حاضر می‌شود و دادگاه رای به این می‌دهد که تونی باید جواهرات را بازگرداند. تونی از کارگاه مرده کمک می‌خواهد...
مشاهده تمام رمان های فلیکس بوگارت
مجموعه‌ها