رمان نوجوان

هنری زلزله و خانه اشباح

(Horrid henrys haunted house)

تا مشق‌هایت راننویسی، از تلویزیون خبری نیست! هنری زلزله دوست شیطان و با مزه‌ بچه‌ها، این بار در اتاق اشباح می‌خوابد و توی یک برنامه‌ تلوزیونی زنده، حسابی گل می‌کارد. اما خب، آدم که همیشه روی شانس نیست، گاهی هم بد می‌آورد... فرانچسکو سایمون امروزه نویسنده‌ بسیار معروفی است که هم داستان‌های طنز کودکانه می‌نویسد و هم نمایشنامه و هم کتاب آشپزی! او با همسر و پسرش در لندن زندگی می‌کند.

مژگان کلهر
افق
9789643693589
۱۳۸۶
۷۲ صفحه
۱۱۰۱ مشاهده
۰ نقل قول
فرانچسکا سایمون
صفحه نویسنده فرانچسکا سایمون
۱۰ رمان Francesca Simon was born in St Louis, Missouri, grew up in California, and attended both Yale and Oxford Universities, where she specialised in Medieval Studies. How this prepared her to write children’s books she cannot imagine, but it did give her a thorough grounding in alliteration.

She then threw away a lucrative career as a medievalist and worked as a freelance journalist, writing for the Sunday Times, Guardian, Mail on Sunday, Telegraph, and Vogue (US). After her son Joshua ...
دیگر رمان‌های فرانچسکا سایمون
هنری زلزله در جشن تولد
هنری زلزله در جشن تولد این آخرین باره‌ که برای هنری جشن تولد می‌گیرم! توی خانه‌ هنری زلزله فقط این حرف‌ها به گوش می‌رسد: هنری، وروجک نشو! پول توجیبی، بی پول توجیبی! برادرت رو اذیت نکن، هنری ! هنری! هنری!
هنری زلزله و عشق فوتبال
هنری زلزله و عشق فوتبال به طرف دروازه‌. گل. هورا!... هنری زلزله اصلا فوتبالش خوب نیست، اما با هزار جور حقه و کلک بالاخره گل می‌زند... صدای سوت داور. بازی تمام شد. برنده کیه؟ هنری؟‌!...
هنری زلزله و ناهار روز عید
هنری زلزله و ناهار روز عید پس این ناهار کی آماده می‌شود؟ هنری زلزله عاشق این است که تنها برود مهمانی، چه کیفی داشت! جنگ بالش‌ها! بپربپر! یادش به خیر! آن روز که خانه‌ گراهام شکمو آن همه بستنی را تا ته خورد و یادش رفت در فریزر را ببندد! اما تنها اشکالش این است که دیگر هیچ‌کس هنری را به خانه‌اش دعوت نمی‌کند، هیچ‌کس به ...
هنری زلزله و شپش‌هایش
هنری زلزله و شپش‌هایش چرا می خواهید این شپش‌های بی چاره را بکشید‌!؟ خون آشام هنری زلزله فکرش را هم نمی‌کند. اما در همان لحظه سرنوشت ساز، که مشغول تجزیه و تحلیل این مسئله‌ حیاتی است مامان شامپوی ضد شپش را روی سرش خالی می‌کند.
هنری زلزله پول‌دار می‌شود
هنری زلزله پول‌دار می‌شود والدین عزیز هنری متاسفم که باید به اطلاعتان برسانم: امروز هنری، ویلیام را نیشگون گرفت. لیزا را زمین انداخت‌‌، دیو را هل داد، به اندرو لگد زد. صداهای بی‌ادبانه درآورد، آدامس جوید و یک لحظه هم توی کلاس آرام قرار نداشت.
مشاهده تمام رمان های فرانچسکا سایمون
مجموعه‌ها