رمان خارجی

پپه

(Sucher)

پپه هر حرفی می‌زدم یادش می‌موند و باور می‌کرد. از همین‌جا اسم «پپه» رو گذاشتیم روش. یه بار، چند سال پیش، بهش گفتم اگه با چتر از رو سقف گاراژمون بپره، چتره مثل چتر نجات عمل می‌کنه و ناجور پرت نمی‌شه. اونم همین‌کارو کرد و زانوش شکست. این فقط یه نمونه‌ش. بامزه‌ش اینه که هرچند بارم که گول می‌خورد، باز حرف منو باور می‌کرد. نه این‌که به کل کودن باشه‌ها ـ قضیه اینه که فقط با من این‌طوری بود. چشم می‌دوخت به هر کاری که من می‌کردم، و حرفمو بی برو برگرد باور می‌کرد.

مهسا خلیلی
نیلا
9789648573374
۱۳۸۷
۲۴ صفحه
۱۰۷۵ مشاهده
۰ نقل قول
کارسون مک کالرز
صفحه نویسنده کارسون مک کالرز
۳ رمان لولا کارسون اسمیت که بعدها به کارسون مک کالرز معروف شد، 19 فوریه ی 1917 در کلمبوس ایالت جورجیا به دنیا آمد. از 15 سالگی به بعد همیشه بیمار بود؛ نویسنده ای با مجموعه ای از بیماری های مختلف و تجربه های گوناگون در نوجوانی به تب روماتیسم مبتلا شد، در جوانی سکته کرد.
دیگر رمان‌های کارسون مک کالرز
نابغه
نابغه این چهار داستان کوتاه که جزو بهترین آثار کارسون مک کالرز محسوب می‌شوند و در سن 20 سالگی او نوشته شده‌اند، روایتگر شگفتی‌ها، بی‌عدالتی‌ها و امید افرادی است که در موقعیت‌های مضحک و ترحم‌برانگیز قرار گرفته‌اند. افرادی که قدرت بیان بسیاری از این عواطف و حالات را برای دیگران ندارند و در تنهایی خود با آن‌ها دست و پنجه نرم ...
قلب شکارچی تنها
قلب شکارچی تنها
مشاهده تمام رمان های کارسون مک کالرز
مجموعه‌ها