رمان خارجی

داستان بعدی

(Het volgende verhaal)

ـ من بدتر ار انسان قرون وسطایی هستم که چاقوی وزالیوس باید قرن‌ها پیش، ابلهی مثل من را از زندان جسم آزاد می‌کرد. ـ نه چاقوهای او و نه حتی چاقوهایی تیزتر از آن‌ها و اشعه‌ی لیزر هم تاکنون نتوانسته‌اند امپراتوری پنهان خاطره را کشف کنند و نه موزین برای من واقعی‌تر است تا این تصور که همه‌ی خاطرات من، حتی خاطراتی که بعدها از او خواهم داشت، در قوطی کنسروی نگه‌داری خواهد شد؛ ماده‌ای خاکستری، به رنگ پشم یا ماده‌ای کرم رنگ اسفنجی و خلط مانند. و بعد مرا بوسیده بود و خواسته بودم چیزهای دیگری را برای این لب‌های طالب، جویا و مشتاق، من و من کنم، اما او دهانم، این حراف ابدی را ؟ گاز گرفته بود و آن‌جا مانده بودیم تا این که فلق، با سر انگشتان سرخش، مجسمه‌ی مسیح را در ساحل دیگر رودخانه روشن کرده بود.

شهروز رشید
قطره
9786001194436
۱۳۹۰
۱۲۲ صفحه
۵۳۵ مشاهده
۰ نقل قول
صفحه نویسنده سیس نوتبوم
۲ رمان Kate Brian is the author of the SHADOWLANDS TRILOGY (SHADOWLANDS, HEREAFTER & ENDLESS), as well as the New York Times bestselling PRIVATE and PRIVILEGE series, and the wildly popular MEGAN MEADE'S GUIDE TO THE MCGOWAN BOYS. She also writes teen fiction under the name Kieran Scott.
دیگر رمان‌های سیس نوتبوم
تشریفات
تشریفات اینی، روزی که زیتا ترکش می‌کند، تصمیم می‌گیرد خودش را بکشد، چرا که در ستون طالع‌بینی روزنامه، که خودش آن را می‌نویسد، آمده: شیر متولد تیرماه، همسرت تو را ترک می‌کند و تو خودکشی می‌کنی! اینی که به گزکردن خیابان‌های آمستردام، پیگیری اخبار بورس، تامل درباره عشق و هنر و نوشتن طالع‌بینی دلخوش بوده، پس از خودکشی و در زندگی ...
مشاهده تمام رمان های سیس نوتبوم
مجموعه‌ها