رمان خارجی

الدورادو

(Eldorado)

یک ماجرای تلخ امروزی که مهاجرت غیر قانونی است، درون‌مایه این داستان است. مهاجرتی به قیمت دست شستن از زندگی شرافتمندانه و حتا از جان، برای رسیدن به سرزمینی رویایی.

چشمه
9789643625566
۱۳۸۹
۱۷۲ صفحه
۷۶۲ مشاهده
۲ نقل قول
لوران گوده
صفحه نویسنده لوران گوده
۶ رمان لوران گوده متولد ۶ ژوئیه ۱۹۷۲ در منطقه ۱۴ شهر پاریس یک نویسنده فرانسوی می‌باشد. وی در سال ۲۰۰۴ برنده جایز گنکور به خاطر رمان آفتاب اسکورتا خود شد.
دیگر رمان‌های لوران گوده
خورشید خانواده اسکورتا
خورشید خانواده اسکورتا این رمان سرگذشت چند نسل از دودمانی را بازگو می‌کند که بس مصیبت‌ها دیده و رنج‌ها کشیده‌اند و در عین شرارت و تندخویی، شرافتمند، زحمتکش و یار و یاور هم بوده‌اند. نویسنده می‌توانست تاریخچه زندگی این خانواده را در چند جلد بنویسد اما گوده شیفته ایجاز است و به بیان آنچه مهم و ضروری است، بسنده می‌کند.
مرگ شهریار سنگور
مرگ شهریار سنگور در فراسوی قرن‌ها و در سرزمینی خیالی، شهریاری به نام سنگور، فرمانروای امپراتوری عظیمی است که خود را برای جشن ازدواج دخترش آماده می‌کند. یک‌باره خواستگاری دیگر که با دختر پادشاه پیمانی دیرینه داشته از راه می‌رسد، این‌چنین شهر ماسابا به صورت «تروا»ی محاصره شده و «تبا»‌ی دستخوش کینه و نفرت درمی‌آید. جنگ و خونریزی جای جشن و پایکوبی را ...
تندباد
تندباد در این رمان با شخصیتی خاص مواجه می‌شویم، کسی که از زندگی به تنگ آمده. شاهد فساد و تلخی و رنجی است که بر او و پیرامونش می‌گذرد و برای همین مدام مشغول روایت از جهان خشنی است که او را در بر گرفته است و به قول خودش «دوست دارد سیاه و آزاد بمیرد.» به همین خاطر تندباد رمانی ...
مرگ شاه سونگور
مرگ شاه سونگور
مشاهده تمام رمان های لوران گوده
مجموعه‌ها