مجموعه داستان خارجی

هندوانه به شرط عشق (مجموعه داستان طنز)

اصولا عشق چیز خوبی است. گاهی هندوانه از عشق بهتر است. البته هندوانه خوردن با عشق جذاب‌تر است. از همه این‌ها بهترتر داستان طنز است. داستان‌هایی درباره پدری شاعر مسلک، مادری تیمسار مسلک و بچه‌هایی فرشته مسلک.

9786005225129
۱۳۸۹
۸۰ صفحه
۳۷۹ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های فرهاد حسن‌زاده
این وبلاگ واگذار می‌شود
این وبلاگ واگذار می‌شود زال نوجوانی آبادانی است که در دوران جنگ یکی از همسایه‌ها دسته کلید به او سپرده‌اند تا وقتی برگشتند، آن را پس بگیرند. زال دلباخته فریبا دختر همسایه بوده ولی فریبا نسبت به او احساسی نداشته است. حالا بعد از سی و چند سال وبلاگی به نام دسته کلید به راه می‌افتد و اتفاق‌های تازه‌ای را به دنبال می‌آورد.
عشق و آینه
عشق و آینه
هویج بستنی
هویج بستنی اگر از خوراکی‌های سرد و گرم بی‌مزه دل زده‌اید، بفرمایید با داستان‌های هویج بستنی کام‌تان را شیرین و دل‌تان را خنک کنید. خیلی معتقدند هویج برای چشم مفید است. شاید هویج‌های پنهان در صفحه‌های این کتاب هم بینایی شما را تقویت کنند تا دوروبرتان را بهتر ببینید و از کنار چاله چوله‌های روزگار بی‌تفاوت نگذرید.
حیاط خلوت
حیاط خلوت
خنده به شرط قلقلک
خنده به شرط قلقلک می‌توان آزاد بود در زندگی می‌توان خربزه را با پوست خورد می‌توان آلوچه را با هسته خورد می‌توان انجیر را نشسته خورد می‌توان آزاد بود و زندگی را نفله کرد می‌توان درس نخواهد مشق ننوشت می‌توان بیمار گشت و دائما غیبت نمود
مشاهده تمام رمان های فرهاد حسن‌زاده
مجموعه‌ها