مجموعه داستان خارجی

دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش کنند

آمد روبرویم ایستاد چشم‌هایش را بست بعد پلکش را آرام باز کرد و به بالا نگاه کرد سفیدی چشم‌هایش از سفیدی برف‌ها یک‌دست‌تر و سبک‌تر بود. بعد سیاهی چشم‌هایش را دوخت به من. گفت دوستم داری هنوز؟ گفتم همیشه دوستت داشته‌ام. گفت فقط و فقط مرا دوست داری؟ گفتم فقط و فقط تو را دوست دارم. گفت دروغ می‌گویی. گفتم راست می‌گویی. آن‌وقت راهش را کشید و رفت. حالا من ایستاده‌ام اینجا. منتظر دختری که درک کند یک عاشق دوست ندارد هرگز روی حرف معشوقش حرفی بزند. این مساله خیلی مهمی است که دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش کنند. عاشقی که دوست دارد وقتی معشوقش می‌گوید دروغ می‌گویی،‌ دروغ گفته باشد.

روزنه
9789643343002
۱۳۸۹
۱۴۴ صفحه
۳۶۵ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های پوریا عالمی
بی‌ضرر
بی‌ضرر بابک زنجانی: نه دلال نفتی‌ام نه رانت‌خوار، بسیجی اقتصادی‌ام! (ایسنا) واقعا ما حرفی برای گفتن نداریم!
قصه‌های آسانسورچی
قصه‌های آسانسورچی من تنها آسانسورچی دنیا هستم که قصه بالا و پایین رفتن‌هایم را برایتان تعریف ‌می‌کنم. آسانسورچی صفحه‌ای است که به دعوت بزرگمهر حسین‌پور در چلچراغ راه انداختم. برخلاف باقی نویسندگان و روزنامه‌نگاران تا الان هیچ‌کدام از مجموعه آثار پیوسته مطبوعاتی این قلم، شانس نداشته غول مرحله آخر را رد کند و مجوز انتشار بگیرد.
قصه‌های کاناپه‌چی (مجموعه طنز)
قصه‌های کاناپه‌چی (مجموعه طنز) تاریخ طنز در ایران با همه دسته‌بندی‌هایش با ادبیات و شعر و داستان و هنر درآمیخته است، به گونه‌ای که نمی‌توان تقدم و تاخری برای هر یک از آن‌ها پیدا کرد. تنها اتفاقی که در جهان مدرن رخ داد این بود که عرصه‌های دیگری با سرشت و خمیرمایه طنز راه خود را در این وادی پر راز و رمز ...
اکون‌آبادی‌ها (کار اقتصاد دنیا چطور به اینجا کشید)
اکون‌آبادی‌ها (کار اقتصاد دنیا چطور به اینجا کشید) این کتاب از آن نوعی است که وقتی اسمش را می‌بینی اول «مسخره»اش می‌کنی: «آخه اکون‌آبادی‌ها هم شد اسم؟ اسمی قشنگ‌تر از این نبود؟ آدم یاد یک جاهای بد بد می‌افتد.» فهرست کتاب را که می‌بینی- با آن عناوین مسخره - تصمیم می‌گیری «نادیده»اش بگیری: «من که وقت خواندن این کتاب‌های بی‌ارزش را ندارم...».
مشاهده تمام رمان های پوریا عالمی
مجموعه‌ها