رمان نوجوان

رد پای نویسنده عقده‌ای

اگر تا کنون به‌دنبال انگیزه شخصیت‌های داستان بودیم، حالا از زاویه‌ای متفاوت به دنبال انگیزه‌های متفاوت و گاه متضاد نویسنده هستیم. آیا نویسنده‌ها همیشه از رویاها، عقده‌ها و کلا مسائل خودشان می‌نویسند یا به دنبال سوژه در دنیاهایی خیالی می‌گردند؟ و یا این که: مگر یک نویسنده نمی‌تواند خودش یک شخصیت داستانی باشد؟ شخصیتی گاه ترسو، گاه شجاع و گاهی دچار بحران‌هایی مثل طلاق، تنهایی و... و چیزهایی تو این مایه!

قطره
9786001193736
۱۳۹۰
۱۳۶ صفحه
۵۵۱ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های احمد اکبرپور
3 سوت جادویی
3 سوت جادویی کار پدر و مادرم حسابی قاطی پاتی شده. پدر می‌خواهد زن بگیرد و مادر می‌خواهد زن یک گامبوی کچل بشود. اما من که همیشه به قول مادربزرگ اشکم دم مشکم بوده، حالا بعد از آشنایی با تاتا جلبکی، عین خیالم نیست. کافی است سه تا سوت جادویی بزنم.
امپراتور کلمات
امپراتور کلمات سکوت این‌بار سنگین‌تر از همیشه آمد. نه ماهی از آب می‌پرید و نه کوسه‌ای پیدا بود. دریا از بغض بالا و پایین می‌شد و عرشه را سکوت فرا گرفته بود. هیچ صحبتی به خاطرشان نمی‌رسید تا این واقعیت تلخ را برای لحظه‌ای فراموش کنند. حتی من که با آرامش پشت میزم نشسته‌ام و سعی می‌کنم قصه را با شادی هرچه ...
کشک‌های خفن (مجموعه داستان طنز)
کشک‌های خفن (مجموعه داستان طنز) اگر خدای نکرده بخواهید کشک‌های خفن را الکی و سرسری بخوانید و چند صفحه‌اش را جا بیندازید این دوربین چندکاره آژیری می‌کشد در حد آبروریزی. وای که اگر هنگام مطالعه چرت بزنید. خدای نخواسته اگر دهن‌دره‌ای هم بکنید با کله می‌رود تعوی حلقتان. کتاب طنز است نه برگ چغندر.
کشکول تحت ویندوز (همسریابی پیشرفته تعبیر خواب سخنان بزرگان اصول موفقیت)
کشکول تحت ویندوز (همسریابی پیشرفته تعبیر خواب سخنان بزرگان اصول موفقیت) همسریابی پیشرفته، تعبیر خواب، سخنان بزرگان، اصول موفقیت، قصه‌های ناب، طالع‌بینی، تذکره‌الرفقا، از جمله مطالب مهمی‌ست که می‌توان در «کشکول تحت ویندوز» خواند. کشکول در زبان فارسی به مجموعه‌ای از مطالبی که چندان ارتباطی با هم ندارند اطلاق شده است که هیات یک کتاب به خودش می‌گیرد. نویسنده در این‌جا با استفاده از تشابه لفظی کشک و کشکول نام مجموعه‌ای ...
مشاهده تمام رمان های احمد اکبرپور
مجموعه‌ها