رمان خارجی

نجاتم بده

(The rescue)

لیوسا
9789645634160
۱۳۸۰
۴۴۸ صفحه
۸۵۶ مشاهده
۰ نقل قول
نیکلاس اسپارکز
صفحه نویسنده نیکلاس اسپارکز
۹ رمان As a child, Nicholas Sparks lived in Minnesota, Los Angeles, and Grand Island, Nebraska, finally settling in Fair Oaks, California at the age of eight. His father was a professor, his mother a homemaker, then optometrist's assistant. He lived in Fair Oaks through high school, graduated valedictorian in 1984, and received a full track scholarship to the University of Notre Dame.

After breaking the Notre Dame school record as part of a relay team in 1985 as a freshman ...
دیگر رمان‌های نیکلاس اسپارکز
پیامی در بطری
پیامی در بطری پیامی در بطری داستانی است که باور ما را در مورد سرنوشت تقویت می‌کند که عاشقان راستین بی‌توجه به زمان و مکان می‌توانند یک‌دیگر را بیابند. . .
باورم کن
باورم کن مانند همیشه ((نیکلاس اسپارکس)) از ماجرایی ساده شروع کرده و با حرکت در مسیر کتاب، خواننده را تا کوچکترین زوایای داستان درگیر می‌سازد. او به زیبایی، هیجان را با احساسات و شور عاشقانه درهم می‌آمیزد و مخاطب خود را در فراز و نشیب ماجرا غرق می‌کند.
پیاده‌روی به یاد ماندنی
پیاده‌روی به یاد ماندنی .
شب‌های رادنث
شب‌های رادنث
طولانی‌ترین سفر
طولانی‌ترین سفر آیرا لوینسون به دردسر افتاده. او در نود و یک‌سالگی، با جسمی بیمار و تنها در این جهان، متوجه می‌شود که پس از تصادف در خاکریزی دور افتاده و داخل خودروی خود گیر افتاده است. او که به شدت مجروح شده، تلاش می‌کند تا هشیاری خود را حفظ کند تا اینکه تصویری مبهم و تیره و تار در کنار او ...
مشاهده تمام رمان های نیکلاس اسپارکز
مجموعه‌ها