مجموعه داستان خارجی

دیگر تنها نیستی

یک روز آقای رمو تصمیم گرفت که دیگر به سگش غذا ندهد و او را دو روزی گرسنه نگه داشت. اما بوم او را هم‌چنان عاشقانه و با مهربانی دنبال می‌کرد. وقتی آقای رمو برای غذا خوردن سر میز می‌نشست، بوم نه چیزی درخواست می‌کرد و نه حتی نزدیکش می‌شد. تنها از دور و با کنجکاوی مطبوعی صاحبش را تماشا می‌کرد، انگار که در چشم‌هایش نوشته شده باشد: اگه تو بخوری، منم سیر میشم. و هر چقدر که آقای رمو از روی بدجنسی با سر و صدا و ولع لقه‌ها را پایین می‌داد، نگاه بوم‌رنگ لطیف‌تر می‌شد.

9786005759228
۱۳۹۱
۱۱۲ صفحه
۸۰۵ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های استفانو بنی
کافه زیر دریا
کافه زیر دریا استفانو بنی از خلاق‌ترین نویسندگان ایتالیایی نسل دوم بعد از جنگ است. این کتاب اولین اثر ترجمه شده‌ی او به زبان فارسی است و شامل داستان‌هایی است بسیار گوناگون و در سبک‌های مختلف، آمیخته با طنزی خاص و نادر که بی‌شک خواندن آن تجربه‌ای نو و متفاوت برای کتاب‌خوان ایرانی است.
پینوکیا (مجموعه نمایش‌نامه)
پینوکیا (مجموعه نمایش‌نامه) پینوکیا: باید مشخص کنی، منظورت اشاره به غروب ایدئولوژی کمونیسمه یا اشاره به بحران بازار خودروهای فراری یا غروب آفتاب یا مد جدید لباس‌های پاییزه ـ زمستونی. حالا اشاره‌تون به کدوم‌شونه؟ ژپتو: الان دیگه بازت می‌کنم! ‹‹یک پای او را می‌گیرد و او را بیرون می‌کشد.›› پینوکیا: ‹‹روی زمین›› نه. نه. آسمون سرخ شب می‌گه فردا هوا خوبه. کلاغه اومد راه ...
مارگریتا دلچه‌ویتا
مارگریتا دلچه‌ویتا بزرگترها دیگر چیزی برای یاد دادن به ما ندارند. خوب می‌شد اگر تصمیمات اصلی را ما بگیریم و انشاهای مدرسه با موضوع‌های جنگ را آن‌ها بنویسند. باید از ساختن فیلم‌هایی که در آن‌ها عدالت پیروز می‌شود دست بردارند و در عوض، بلافاصله بعد از بیرون آمدن از سالن سینما، کاری کنند که عدالت واقعا پیروز شود. این‌ها جملات دختری چهارده ساله، خیال‌‌پرداز ...
دزد و داستان‌های دیگر
دزد و داستان‌های دیگر خانم صاحب خانه در حالی که با سرعت داشت دفترچه‌ای را ورق می‌زد،‌ گفت: ((این یک دفترچه یادداشت است . بفرمایید. این‌جا رازش برملا می‌شود. اسمش سیری نمی‌دانم چه و ساکن خیابان گاروفانی شماره دوازده است. ))
مشاهده تمام رمان های استفانو بنی
مجموعه‌ها