مجموعه داستان خارجی

آن‌ها

(They)

رودیارد کیپلینگ، نویسنده و رمان‌نویس اهل کشور انگلستان است. داستان اول که از راوی اول شخص بهره می‌برد همراه با توصیفاتی زیبا و جزیی‌نگری، تحلیل روانشناسانه‌ای نیز از عناصر داستان ارائه می‌نماید. داستان‌های دوم و سوم به صورت مستقیم به حاشیه‌های جنگ می‌پردازند، حاشیه‌هایی که تاثیرات جنگ را در خود می‌پروراند و تاثیری شگرف بر مردمی دارد که نمی‌خواهند و نمی‌توانند باور کنند که داشته‌هایشان را از دست داده‌اند.

9786009344215
۱۳۹۲
۱۱۲ صفحه
۵۸۸ مشاهده
۰ نقل قول
رودیارد کیپلینگ
صفحه نویسنده رودیارد کیپلینگ
۳ رمان Joseph Rudyard Kipling was a journalist, short-story writer, poet, and novelist.

Kipling's works of fiction include The Jungle Book (1894), Kim (1901), and many short stories, including The Man Who Would Be King (1888). His poems include Mandalay (1890), Gunga Din (1890), The Gods of the Copybook Headings (1919), The White Man's Burden (1899), and If— (1910). He is regarded as a major innovator in the art of the short story; his children's books are classics of children's literature; ...
دیگر رمان‌های رودیارد کیپلینگ
کتاب جنگل (تصویرسازی)
کتاب جنگل (تصویرسازی) همه حیوانات به شدت از گل قرمز می‌ترسیدند. به خصوص شیرخان که شب اولی که گرگ‌ها بچه را پیدا کردند، پدر بچه او را با گل قرمز زخمی کرده بود.
مردی که می‌خواست سلطان باشد
مردی که می‌خواست سلطان باشد شب قبل کمی برف اومده بود، و همه جا سفید بود، تنها چیزی که این سفیدی رو به هم ‌می‌زد، ابرهای غلیظی بود که از سمت شمال همین‌طور پایین و پایین‌تر می‌اومد. دراوت با اون تاج روی سرش، خوشحال‌تر از همیشه اومد بیرون. ‎آروم در گوشش می‌گم: (برای آخرین بار می‌گم، فراموشش کن.بیلی فیش میگه این جوری شورش به پا می‌شه.)
مشاهده تمام رمان های رودیارد کیپلینگ
مجموعه‌ها