مجموعه داستان خارجی

دری در دیوار

(The door in the wall)

داستان‌های این مجموعه صرفا از داستان‌های ژانر علمی تخیلی نیستند که هدف اصلی در آن‌ها سرگرم کردن خواننده باشد، بلکه نویسنده در آن‌ها با بهره‌گیری از ویژگی‌های این سبک از روایت، خواننده خود را به دنیای لایتناهی تخیلات می‌برد تا در آن به تماشای پیچیدگی‌های درونی خود بنشیند، انسان‌هایی که فرصت این را دارند که با ورود به دنیایی دیگر خود را خوشبخت بدانند و یا دست کم بتوانند از زاویه‌ای دیگر به خود بنگرند.

9786006867106
۱۳۹۲
۸۸ صفحه
۶۲۲ مشاهده
۰ نقل قول
هربرت جرج ولز
صفحه نویسنده هربرت جرج ولز
۲ رمان هِربرت جورج وِلز روزنامه‌نگار، جامعه‌شناس، تاریخ‌نگار و نویسندهٔ سوسیالیست انگلیسی و خالق رمان‌های علمی تخیلی است. وی در اواخر قرن نوزدهم و اوائل قرن بیستم زندگی می‌کرده است. از آثار علمی-تخیلی او می‌توان به «ماشین زمان» و «انسان شبیه خدایان» و «جنگ دنیاها» اشاره کرد. اثر تاریخ نگارانه ی هِربرت جورج وِلز در ایران با نام «کلیات تاریخ» انتشار یافته است.
دیگر رمان‌های هربرت جرج ولز
سرزمین نابینایان
سرزمین نابینایان هربرت جرج ولز نویسنده انگلیسی در کنت متولد شد. پدرش مغازه‌دار فقیری بود و از عهده مخارج خانواده بر نمی‌آمد، به همین دلیل ولز از کودکی به کار مشغول شد. مدتی به عنوان شاگرد پارچه‌فروشی کار کرد، ولی خیلی زود دست از این کار کشید و برای تحصیل به دانشگاه رفت. وی پس از چندی به تدریس زیست‌شناسی پرداخت و ...
مشاهده تمام رمان های هربرت جرج ولز
مجموعه‌ها