رمان خارجی

باغ زمستانی

(Winter garden)

یک زن چگونه می‌تواند خود را بشناسد... اگر مادر خود را به درستی نشناسد؟ مردیت و نینا دو خواهر بسیار متفاوت هستند. یکی از آنان در خانه می‌ماند تا فرزندانش را بزرگ کند و کسب و کار خانوادگی را مدیریت کند، در حالی که دیگری در پی رویاهای خود به اطراف دنیا سفر می‌کند. هنگامی که پدر محبوب آنان بیمار می‌شود، این دو خواهر بیگانه خود را در کنار یکدیگر می‌یابند و در برابر مادر سرد و اسرارآمیزشان، آنیا که حتی در این زمان نیز، هیچ آرامشی را به دختران خود پیش‌کش نمی‌کند. پدر آنان در بستر بیماری از همسرش قول می‌گیرد که آنیا داستانی را برای دخترانش حکایت کند، داستانی از قصه‌های پریان که او سال‌های پیش، گفتن آن را آغاز کرده، ولی هرگز به پایان نرسیده بود. این بار او باید همه قصه را تا پایان حکایت کند. قصه‌ای که مادر آنان حکایت می‌کند داستان عشق پرشور و اسرارآمیز است که بیش از شصت سال پیش آغاز شد و در لنینگراد جنگ‌زده و یخ‌بسته و سپس آلاسکای امروزی ادامه یافت.

البرز
9789644428555
۱۳۹۲
۵۳۰ صفحه
۶۳۰ مشاهده
۰ نقل قول
کریستین هانا
صفحه نویسنده کریستین هانا
۲ رمان Kristin Hannah is the New York Times bestselling author of eighteen novels, including the blockbuster Firefly Lane and Night Road. She is a former lawyer turned writer and is the mother of one son. She lives in the Pacific Northwest and Hawaii with her husband.
دیگر رمان‌های کریستین هانا
بلبل
بلبل جوانان امروزی دوست دارند همه چیز را در مورد همه بدانند. آن‌ها فکر می‌کنند که حرف زدن راجع به یک مشکل، به حل آن کمک می‌کند. ولی من از نسلی آرام‌تر می‌آیم. ما ارزش فراموش کردن را می‌دانیم و وسوسه از نو آفریدن را. البته اخیرا خودم به مبارزه و گذشته‌ای که طی کرده‌ام فکر می‌کنم، و به کسانی که ...
مشاهده تمام رمان های کریستین هانا
مجموعه‌ها