رمان نوجوان

طرح مدوسا (کاهیل‌ها علیه وسپرها 1)

(The medusa plot)

دن‌کاهیل 13 ساله و خواهر بزرگ‌ترش ایمی، فکر می‌کردند عضو یکی از قدرت‌مندترین خانواده‌های دنیا هستند، فکر می‌کردند جستجوی 39 سرنخ آن‌ها را به منبع قدرت می‌رساند؛ حتی فکر می‌کردند که برنده شده‌اند؛ اما این بار ایمی و دن اشتباه می‌کردند. تلفن‌های نگران‌کننده، یکی پس از دیگری، از سرتاسر دنیا رسید. یک گروه مرموز به نام وسپر، کاهیل‌ها را دزدیده بودند. حالا ایمی و دن فقط چند روز فرصت داشتند تا درخواست‌های عجیب گروگان‌گیرها را برآورده کنند؛ در غیر این صورت دوستانشان که اسیر شده بودند، کشته می‌شدند. ایمی و دن نمی‌دانستند وسپرها چه می‌خواهند یا چطور می‌توانند جلوی آن‌ها را بگیرند. تنها یک چیز کاملا واضح بود. وسپرها می‌خواستند به هر قیمتی برنده شوند، و اگر سرنخ‌ها به دستشان می‌افتاد... این بار دنیا را می‌دزدیدند.

ویدا
9786002910899
۱۳۹۳
۲۳۴ صفحه
۲۵۴ مشاهده
۰ نقل قول
گوردن کورمن
صفحه نویسنده گوردن کورمن
۴ رمان Korman wrote his first book, "This Can't be Happening at Macdonald Hall", when he was 12 years old, for a coach who suddenly found himself teaching 7th grade English. He later took that episode and created a book out of it, as well, in "The Sixth Grade Nickname Game", wherein Mr. Huge was based on that 7th grade teacher.

Korman moved to New York City, where he studied film ...
دیگر رمان‌های گوردن کورمن
بی‌استعداد
بی‌استعداد واژه بااستعداد هرگز برای کسی مثل داناون کرتیس به کار نرفته بود. بیشتر کارهایش توی خانه ممنوع است. وقتی این پسر خرابکار گند بزرگی توی مدرسه‌اش به بار می‌آورد، دیگر خودش هم می‌فهمد که این بار زیاده‌روی کرده. اما به لطف یک اشتباه، داناون به جای تنبیه شدن، به آکادمی رجحان تحصیلی (آرت) فرستاده می‌شود؛ مدرسه منحصر به فردی برای ...
رمز امپراطور (39 سرنخ 8)
رمز امپراطور (39 سرنخ 8) مبارزه 39 سرنخ تجربیات بسیاری را برای ایمی و دن‌کاهیل خواهر و برادر یتیمی که به جز پرستار جوان و سالادین گربه دست‌آموز مادربزرگشان حامی دیگری در این دنیای بزرگ ندارند به همراه دارد.
سرینیتی
سرینیتی الی فریدون در بهترین شهر دنیا زندگی می‌کند؛ شهر سرینیتی در ایالت نیومکزیکو. همه اهالی سرینیتی برای خودشان استخر شخصی و خانه درختی دارند و تمام چمن‌های این شهر زیبا هم کوتاه و مرتب هستند. برای اهالی سرینیتی صداقت و اعتماد از هر چیزی مهم‌تر است. هیچ‌کدام از سی بچه‌ای که آن‌جا زندگی می‌کنند اهل دروغ نیستند، چون می‌دانند زندگی ...
مشاهده تمام رمان های گوردن کورمن
مجموعه‌ها