رمان خارجی

بودا در اتاق زیر شیروانی

(The buddha in the attic)

کتاب کوچکی‌ست که دنیای بزرگ را در خود جای داده است. این رمان به زندگی مهاجران ژاپنی در ایالت متحده می‌پردازد. زندگی گروهی از زنان ژاپنی که به عنوان «عروس پستی» برای ازدواج با مردانی که پیش از آن هرگز آنها را ندیده‌اند، به ایالت متحده فرستاده می‌شوند. جولی اتسکا، نویسنده‌ی کتاب، آمریکایی ژاپنی تباری‌ست که در کالیفرنیا به دنیا آمده و در فرهنگ و آداب و رسوم غربی بزرگ شده است.

مروارید
9789641912033
۱۳۹۲
۱۴۴ صفحه
۴۶۱ مشاهده
۰ نقل قول
جولی اتسکا
صفحه نویسنده جولی اتسکا
۲ رمان Julie Otsuka was born and raised in California. After studying art as an undergraduate at Yale University she pursued a career as a painter for several years before turning to fiction writing at age 30. She received her MFA from Columbia. She is a recipient of a Guggenheim Fellowship, the Asian American Literary Award, and the American Library Association Alex Award.

Her first novel, When the Emperor Was Divine , is about the internment of a Japanese-American family ...
دیگر رمان‌های جولی اتسکا
امپراطور هراس
امپراطور هراس در رویاهایش همیشه یک در چوبی زیبا وجود داشت. اندازه این در خیلی کوچک بود. اندازه یک بالش یا یک کتاب دایره‌المعارف. پشت این در چوبی زیبا، در دیگری بود و پشت در دوم، تصویر امپراطور بود. هیچ‌کس اجازه دیدن آن را نداشت. چون امپراطور مقدس بود. او رب‌النوع بود. به چشم‌هایش نمی‌شد نگاه کرد. پسر در رویاهایش می‌دید، در ...
مشاهده تمام رمان های جولی اتسکا
مجموعه‌ها