رمان نوجوان

خاطرات 1 بچه چلمن 9 (بدشانسی از نوع خفن)

(Diary of a wimpy kid)

گرگ هفلی چیز بزرگی را از دست داده است: بهترین دوستش را ولی جفرسن او را ول کرده و با کسی دیگر دوست شده است. گرگ برای تغییر این وضعیت دست به دامن شانس و اقبال می‌شود، آیا توپ‌های جادویی‌اش همه‌چیز را درست می‌کند یا این که گرگ بیچاره این‌بار هم به بدشانسی از نوع خفن دچار شده است؟

حوض نقره
9786001942334
۱۳۹۲
۲۲۴ صفحه
۶۴۸ مشاهده
۰ نقل قول
نسخه‌های دیگر
جف کینی ۳۴ رمان Tobias Jonathan Ansell Wolff is a writer of fiction and nonfiction.

He is best known for his short stories and his memoirs, although he has written two novels.

Wolff is the Ward W. and Priscilla B. Woods Professor in the School of Humanities and Sciences at Stanford University, where he has taught classes in English and creative writing since 1997. He also served as the director of the Creative Writing Program at Stanford from 2000 to 2002.

دیگر رمان‌های جف کینی
خاطرات 1 بچه چلمن 8
خاطرات 1 بچه چلمن 8 جشن مدرسه در راه است و این ماجرا کل زندگی و کار و بار گرگ را به هم ریخته، گرگ دنبال کسی می‌گردد که با او به جشن برود. این بار هم قرار است دوستش، راولی، کمکش کند، اما آیا می‌کند؟! سرانجام گرگ یک نفر را پیدا می‌کند، اما از قدیم گفته‌اند یک سیب را که به هوا بیندازی، هزار ...
دفترچه خاطرات 1 بی‌عرضه 1
دفترچه خاطرات 1 بی‌عرضه 1 باید یک چیز را مشخص کنم: این یک «کتابچه یادداشت‌های روزانه» است نه یک «دفتر خاطرات». من قرار نیست توی این کتاب یا هر جای دیگر «احساساتم» را بنویسم. اگر قبول کردم خاطراتم رو بنویسم فقط به خاطر این است که وقتی بعدا پول‌دار و مشهور شدم... اما فعلا توی یک مدرسه راهنمایی وسط یک مشت کودن گیر افتادم.
خاطرات 1 بچه بی‌عرضه جون به‌لب
خاطرات 1 بچه بی‌عرضه جون به‌لب گرگ هفلی توی دردسر بزرگی افتاده. اموال مدرسه خراب شده و گرگ مظنون اصلیه، ولی قضیه اینه که اون بی‌گناهه یا حدالق تا حدی.
دفتر خاطرات پسر لاغرو 4 (چله تابستون)
دفتر خاطرات پسر لاغرو 4 (چله تابستون) تعطیلات تابستان است. هوا عالی است و تمام بچه‌ها بیرون از خانه دارند خوش می‌گذرانند! پس... گرگ هفلی کجاست؟ گرگ توی خانه با پرده‌های پیش کشیده دارد بازی رایانه‌ای می‌کند!!
دفتر خاطرات پسر لاغرو 5 (حقیقت زشت)
دفتر خاطرات پسر لاغرو 5 (حقیقت زشت) گرگ هفلی همیشه خدا عجله داشته که هر چه زودتر بزرگ شود! ولی آیا بزرگ شدن، واقعا آش دهن‌سوزی است؟! و... ناگهان، او با مسئولیت‌های بیشتری و شرایط دشواری که بزرگ‌تر شدن نصیبش کرده است، روبه‌رو می‌شود!! بدتر از همه این که پس از یک دعوای جانانه با بهترین دوستش رولی، احساس می‌کند که تنهایی باید از پس تمام این مشکلات ...
مشاهده تمام رمان های جف کینی
مجموعه‌ها