رمان خارجی

اورندا

(The orenda)

سال‌هاست که به دوست عزیزم، محمد جوادی، برادرم از سرزمینی دیگر، اعتماد کرده‌ام تا رمان‌هایم را، حرف‌های من را برای مخاطبان فارسی زبان زنده کند و این اعتمادی عمیق است، این عقیده که شخصی در آن سوی جهان، دنیای کاملا ناشناخته و متفاوت من را زنده نگه داشته است. دو روز و دو شب دیگر در تخت می‌مانم... خوابم آشفته است و صورت شیطان را می‌بینم که از پنجره اتاق من را نگاه می‌کند و لبخندی کریه می‌زند. او پیش افتاده است. این را می‌دانم. اما احساس می‌کنم توانایی مقابله با او را ندارم.

محمد جوادی
مروارید
9789641913269
۱۳۹۳
۵۹۰ صفحه
۴۵۷ مشاهده
۰ نقل قول
جوزف بویدن
صفحه نویسنده جوزف بویدن
۴ رمان جوزف بویدن رمان‌نویس ونویسنده داستان‌های کوتاه اهل کاناداست. اولین رمان او (جاده سه روزه) جایزه بهترین رمان اول را در آمازون کانادا دریافت کرد.
دیگر رمان‌های جوزف بویدن
جاده 3 روزه
جاده 3 روزه جاده سه روزه اولین رمان جوزف بویدن کانادایی است. این کتاب تاکنون به پانزده زبان ترجمه شده و در بیش از پنجاه کشور جهان به چاپ رسیده و در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در سال 2005 نیز قرار گرفته است.
از میان صنوبرهای سیاه
از میان صنوبرهای سیاه چشم‌هایم باز است. سعی می‌کنم آن‌ها را باز نگه دارم و این سخت‌ترین کار دنیاست. چشم‌های ماریوس هم باز است... به همدیگر خیره شده‌ایم. می‌خواهم سرم را بچرخانم تا چیز دیگری ببینم، اما نمی‌توانم. سیاهی، روی برف، اطراف ماریوس را در بر گرفته است. متوجه می‌شوم خون است. چشم‌هایم دیگر رنگ را تشخیص نمی‌دهد. به چشم‌هایش خیره می‌شوم. چیزی ...
چانی ونجک
چانی ونجک جوزف بویدن با رمان‌های «جاده سه روزه». «از میان صنوبرهای سیاه» ، «اورندا» و «متولد شده با یک دندان» با ترجمه محمد جوادی مترجم آثارش در ایران به مخاطبان معرفی شده است. رمان «چانی ونجک» به پاس بزرگداشت نوجوانی با همین نام منتشر شده و برگرفته از داستانی واقعی است؛ یک تراژدی بزرگ. دایی ما را همچنان که تکان تکان ...
مشاهده تمام رمان های جوزف بویدن
مجموعه‌ها