رمان خارجی

اگر بمانم

هر چیز خوب و کاملی، مثل خانواده یا عشق، ممکن است در چشم به هم زدنی زیر و رو شود. میا هیچ خاطره‌ای از آن تصادف ندارد، تنها پس از آن را به خاطر می‌آورد، بدن آسیب‌دیده و غرق در خون خود را می‌بیند، می‌بیند که او را سوار آمبولانس می‌کنند، خانواده‌اش را هم می‌بیند که... اندک اندک باید خود را باز بیابد، باید بفهمد چه وضعیتی دارد، باید بفهمد چه از دست داده و زندگی‌اش چگونه خواهد بود، اما بدنش روی تخت بیمارستان است و خود او سرگردان و نامریی، مهم‌تر از همه آن‌که می‌فهمد خود او باید تصمیم بگیرد بماند یا برود. داستانی زیبا که بی‌شک دل خواننده را به درد می‌آورد اما شاید نگاه ما را به زندگی و خانواده و عشق تغییر بدهد.

هیرمند
9789644083587
۱۳۹۳
۲۰۸ صفحه
۹۹۵ مشاهده
۳ نقل قول
گیل فورمن
صفحه نویسنده گیل فورمن
۲ رمان Gayle Forman is an award-winning internationally bestselling author. Her books include Just One Day, Just One Year, I Was Here, Where She Went and If I Stay, which was made into a major motion picture starring Chloe Grace Moretz.

Her newest novel, Leave Me, is her first one starring adults. (She refuses to say it's an adult novel because she knows plenty of adults read YA and vice-versa).

Gayle lives with her husband and daughters in Brooklyn.
دیگر رمان‌های گیل فورمن
من اینجا بودم
من اینجا بودم کودی و مگ، جدا ناشدنی بودند. یک روح در دو بدن. تا اینکه... جدا شدند. وقتی مگ، بهترین دوست او، در اتاق یک مسافرخانه، با سرکشیدن بطری مواد شوینده خودکشی می‌کند، کودی در شوک عمیقی فرو می‌رود. او و مگ تمام حرف‌هایشان را به یکدیگر می‌گفتند. پس چطور او متوجه همه‌چیز نشده بود؟ اما وقتی کودی به شهری که مگ ...
مشاهده تمام رمان های گیل فورمن
مجموعه‌ها