رمان نوجوان

وقتی هیتلر خرگوش صورتی مرا ربود

(When hitler stole pink rabbit)

آنا گفت: «وقتی کشور نداشته باشی مسئله فرق می‌کند. اگر کشور نداشته باشی دست کم باید با پدر و مادرت باشی.» به صورت‌های غمگین پدر و مادرش نگاه کرد و گفت: «می‌دانم. راه دیگری نداریم و دارم اوضاع را سخت‌تر می‌کنم. قبلا برام فرق نمی‌کرد که پناهنده باشم. حتا آن را دوست داشتم. فکر می‌کنم دو سال گذشته که پناهنده بودیم بهتر از وقتی بود که در آلمان بودیم. اما اگر ما را پیش عمه بفرستید من خیلی می‌ترسم... من خیلی خیلی می‌ترسم...» بابا پرسید: «از چی؟» «که واقعا احساس کنم یک پناهنده هستم.» و شروع به گریه کرد.

مروارید
9789641913412
۱۳۹۴
۲۰۴ صفحه
۴۷۹ مشاهده
۰ نقل قول
جودیت کر ۲ رمان From http://en.wikipedia.org/wiki/Judith_Kerr :

Judith Kerr is a German-born British writer and illustrator who has created both enduring picture books such as the Mog series and The Tiger Who Came To Tea and acclaimed novels for older children such as the autobiographical When Hitler Stole Pink Rabbit which give a child's-eye view of the Second World War.

Kerr was born in Berlin but left Germany with her parents and her brother, Michael Kerr, in 1933, soon ...
دیگر رمان‌های جودیت کر
کودکی در دوردست
کودکی در دوردست جودیت کر در میان نویسنده‌های ادبیات کودکان، چهره‌ای شناخته شده است. کتاب «کودکی در دوردست» آخرین جلد از سه جلد زندگی‌نامه اوست، که با زبانی ساده و شیرین درباره خود و خانواده‌اش نوشته است و درباره پیوندهایی است که هرگز فراموش یا بریده نشدند و در مسیر سختی‌ها و رنج‌هایی که هر یک از آن‌ها را به شکلی تحت تاثیر ...
مشاهده تمام رمان های جودیت کر
مجموعه‌ها