رمان خارجی

داستان عاشقانه سرقت

(Theft)

دیگر وقتش شده بود نشان افتخار استرالیا را به من بدهند... در عوض، بچه‌ام را از من گرفتند، وکلای طلاق دوره‌ام کردند و به دلیل اقدام برای پس گرفتن بهترین اثرم، با این حکم که جزء مایملک زناشویی است، یک راست روانه زندان شدم.

مجتبی ویسی
افق
9789643698997
۱۳۹۴
۳۷۶ صفحه
۴۶۷ مشاهده
۰ نقل قول
پیتر کری ۳ رمان Librarian Note: There is more than one author in the Goodreads database with this name. See this thread for more information.

Peter Carey was born in Australia in 1943.

He was educated at the local state school until the age of eleven and then became a boarder at Geelong Grammar School. He was a student there between 1954 and 1960 — after Rupert Murdoch had graduated and before Prince Charles arrived.

In 1961 he studied science for a single ...
دیگر رمان‌های پیتر کری
طوطی و الیور در آمریکا
طوطی و الیور در آمریکا هنگامی که الیور سفر دریایی خود را به سمت ایالات متحده آغاز می‌کند، سفری که به ظاهر با هدف مطالعه در نظام جزا صورت می‌گیرد، اما صراحتا برای این است که از انقلاب دوباره رهایی یابد، طوطی هم آنجا خواهد بود. آن هم در مقام جاسوسی برای مارکوس، و نیز به عنوان محافظ و در عین حال،‌دشمن و مانعی برای ...
خیکی‌ها در تاریخ و داستان‌های دیگر
خیکی‌ها در تاریخ و داستان‌های دیگر تا امروز تنها 3 نویسنده موفق شده‌اند بیش از یک‌بار جایزه ادبی بوکر را از آن خود کنند: پیتر کری، جی ام کونتزی و هیلاری مانتل. پیتر کری یک‌بار در سال 1988 برای رمان اسکار و لوسیندا برنده جایزه ادبی بوکر شد و بار دوم در سال 2001 با رمان تاریخی واقعی دار و دسته کلی. البته در سال 2008 نیز ...
مشاهده تمام رمان های پیتر کری
مجموعه‌ها