رمان خارجی

کمی قبل از خوشبختی

(Juste avant le bonheur)

«کمی قبل‌تر از خوشبختی» دومین، مهم‌ترین و موفق‌ترین رمان نویسنده معاصر فرانسوی، انیس لودیگ، است. سطر به سطر این اثر که در سال 2013 برنده جایزه خانه مطبوعات فرانسه شد، سرشار از احساسی ناب، طنزی لطیف و ازمهم‌تر درس‌هایی برای زندگی‌ست که نگاه خواننده به زندگی را برای همیشه تغییر می‌دهد. همان‌طور که روزنامه معتبر فیگارو این رمان را توصبف کرده است، «کمی قبل‌تر از خوشبختی به کتاب‌های تصنعی که به زور سعی دارند افکار منفی خوانندگان‌شان را تغییر دهند، شباهتی ندارد. مطالعه این رمان درست مثل زندگی کردن یک داستان واقعی است.» «هیچ‌وقت تسلیم نشو. شاید آن زمان که تسلیم می‌شوی، دو ثانیه پیش از معجزه باشد...»

مروارید
9789641913696
۱۳۹۴
۳۰۰ صفحه
۳۸۵۵ مشاهده
۰ نقل قول
صفحه نویسنده انیس لودیگ
۲ رمان Agnès Ledig exerce le métier de sage-femme libérale en Alsace. En 2011, son premier roman, Marie d'en haut, connaît un succès immédiat et devient le coup de cœur du grand prix des lectrices de Femme Actuelle. En 2013, Juste avant le bonheur obtient le prix Maisons de la Presse et devient un best-seller (160 000 exemplaires vendus en France).
دیگر رمان‌های انیس لودیگ
فردا دیر است
فردا دیر است هفت سال می‌شود که اریک و دختر کوچکش، آنانینا، تنها زندگی می‌کنند و سوار بر گاری، از شهری به شهر دیگری می‌روند. این تنهایی را خودشان انتخاب کرده‌اند... تا اینکه شبی در ماه ژوئن، طوفان و تگرگ مجبورشان می‌کند در خانه زنی به نام ولانتین را بزنند. آیا این طوفان مسیر زندگی هر سه نفرشان را تغییر می‌دهد؟
مشاهده تمام رمان های انیس لودیگ
مجموعه‌ها