رمان خارجی

مرد 100 ساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد

(Der hundertjahrige der aus dem fenster stieg und verschwand)

مرد 100 ساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد رمانی است سرراست و مفرح و شگفت‌انگیز و گاه حتی قهقه‌آور که با هوشمندی و تخیلی غنی شخصیت اصلی‌اش را ناخواسته در میانه مهم‌ترین رخداد‌های تاریخی قرار می‌دهد. این رمان در جهان با توفیقی چشمگیر روبه‌رو شده است و با انتشار ترجمه‌های آن در 35 کشور بیش از 8 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

مرندیز
9786001062995
۱۳۹۴
۵۲۴ صفحه
۴۶۹ مشاهده
۰ نقل قول
یوناس یوناسون
صفحه نویسنده یوناس یوناسون
۳ رمان After a long career as a journalist, media consultant and television producer, Jonas Jonasson decided to start a new life. He wrote a manuscript, he sold all his possessions in Sweden and moved to a small town by Lake Lugano in Switzerland, only a few meters from the Italian border.

The manuscript became a novel. The novel became a phenomenon in Sweden, and now it is about to reach the rest of the world.
دیگر رمان‌های یوناس یوناسون
بی‌سوادی که حساب و کتاب سرش می‌شد
بی‌سوادی که حساب و کتاب سرش می‌شد رئیس تازه منصوب شده تخلیه چاه بخش b سووتو، هرگز پا به مدرسه نگذاشته بود. از طرفی به این دلیل که مادرش مسائل دیگری را در اولویت قرار داده بود، و از طرف دیگر به این دلیل که این دختر در آفریقای جنوبی به دنیا آمده بود، آن هم در اوایل دهه شصت که قدرت‌مداران عالم سیاست معتقد بودند که ...
دختری که پادشاه سوئد را نجات داد
دختری که پادشاه سوئد را نجات داد یوناس یوناسون سوئدی پیش از شروع کار نویسندگی مدت‌ها در روزنامه‌ها به کار نویسندگی مشغول بود. نخستین و مشهورترین اثر او «پیرمرد صد ساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد» در سال 2009 برای او شهرت بسیاری را به‌همراه آورد. این اثر تاکنون به ده‌ها زبان ترجمه شده و در زمره آثار پرفروش است. یوناسون دومین اثر خود ...
مشاهده تمام رمان های یوناس یوناسون
مجموعه‌ها