رمان خارجی

لایم لایت

برای کمدی‌باز پیر که اکنون دور از صحنه، دور از این بهشت سراسر تحسین و آفرین ایستاده، نیرویی نمانده است؛ برای او آنچه بدان مرگ می‌گویند، همین صحنه‌ای است که چراغ‌های آن خاموش شده‌اند. با این همه، او با نیروی عشق به زنی جوان برمی‌خیزد و با قدرت این عشق است که هر دو زندگی را بازمی‌یابند. لایم لایت را برخی شاهکار چارلی چاپلین دانسته‌اند. روژه گرانیه نویسنده نامدار فرانسوی، رمان را به گونه‌ای استادانه بر اساس سناریوی چاپلین نوشته است.

9786001216510
۱۳۹۴
۲۸۴ صفحه
۴۰۵ مشاهده
۴ نقل قول
نسخه‌های دیگر
چارلی چاپلین
صفحه نویسنده چارلی چاپلین
۳ رمان Sir Charles Spencer "Charlie" Chaplin, KBE was an English comedian actor and film director. Chaplin became one of the most famous actors as well as a notable filmmaker, composer and musician in the early to mid Classical Hollywood era of American cinema. He was famous also for his great sense of humor and slapstick comedy skills.
دیگر رمان‌های چارلی چاپلین
روشنایی‌های شهر (چاپلین به روایت چاپلین)
روشنایی‌های شهر (چاپلین به روایت چاپلین) چاپلین در روشنایی‌های شهر روایت زندگانی خود را از دوران کودکی و محیط خانوادگی آغاز می‌کند، آن‌گاه شرح می‌دهد که چگونه به استعداد هنری خود پی برده و آن را به کمال رسانده است، سپس از ورود خود به عالم سینما می‌گوید و ما را با خود تا قله شهرت و افتخار همراه می‌برد.
مشاهده تمام رمان های چارلی چاپلین
مجموعه‌ها