رمان نوجوان

مدرسه سقوط می‌کند

خانم جولز گفت، با دقت نگاه کنید. اگر از کامپیوتر به جای مداد و کاغذ استفاده کنید، خیلی سریع‌تر یاد می‌گیرید. سپس کامپوتر را از پنجره به بیرون هل داد. بچه‌ها افتادن کامپیوتر را از سی طبقه با دقت نگاه کردند. خانم جولز گفت: دیدید؟ جاذبه زمین است... ماجراها این‌طوری در مدرسه‌ی کج‌و کوله اتفاق می‌افتند. در کلاس خانم جولز بیست و نه بچه است و این کتاب درباره‌ی همه‌ی آنهاست. تاد که هر روز دردسر درست می‌کند و بقیه‌ی بچه‌ها که هر روز برای به وجود آوردن یک ماجرای دیوانه کننده تلاش می‌کنند.

قدیانی
9786002513915
۱۳۹۴
۲۲۴ صفحه
۲۷۹ مشاهده
۰ نقل قول
لوییس سکر
صفحه نویسنده لوییس سکر
۶ رمان Louis Sachar (pronounced Sacker), born March 20, 1954, is an American author of children's books.

دیگر رمان‌های لوییس سکر
آخرین گودال
آخرین گودال آن شب استنلی هم‌چنان روی تشک ناصاف و بدبویش دراز کشیده بود،‌ فکر می‌کرد چه کار دیگری از او ساخته است اما چیزی به عقلش نرسید. او برای اولین بار در عمر سرشار از بدبیاریش، زمان و مکان را درست انتخاب کرده بود اما این حرکت درست هم، هنوز به او کمکی نکرده بود.
بچه‌های کلاس خانم جولز (ماجراهای مدرسه‌ی کج و کوله 1)
بچه‌های کلاس خانم جولز (ماجراهای مدرسه‌ی کج و کوله 1) اشتباه وحشتناکی شده، قرار بود مدرسه‌ی کج و کوله سی کلاسه ساخته شود، طوری که همه‌ی کلاس‌ها در یک ردیف باشند. نه اینکه روی سر هم قطار بشوند.... به طول سی داستان. (سازنده‌اش گفت به خاطر این اشتباه خیلی متاسف است.)
مدرسه عجیب‌تر می‌شود (ماجراهای مدرسه‌ی کج و کوله 3)
مدرسه عجیب‌تر می‌شود (ماجراهای مدرسه‌ی کج و کوله 3) مدرسه کج و کوله باز شده البته عجیب‌تر از همیشه قبل از اینکه وارد مدرسه‌ی کج و کوله بشوید، باید بدانید که ساختمان آن سی طبقه دارد و در هر طبقه یک کلاس است. خانم جولز معلم کلاس طبقه‌ی سی‌ام است. خانم زاورز معلم کلاس طبقه‌ی نوزدهم فقط چون طبقه‌ی نوزدهمی وجود ندارد، پس خانم زاورز هم وجود ندارد. فهمیدید؟ خب. پس این ...
تاول
تاول تامایا دیلوادی کلاس پنجمی و مارشال ولش کلاس هفتمی از وقتی دبستانی بودند، همراه هم پیاده به مدرسه می‌رفتند و به خانه برمی‌گشتند.ولی وقتی چاد هیلیگاس زورگو با مارشال قرار دعوا می‌گذارد، برنامه‌ی روزانه‌ی آن‌ها تغییر می‌کند. مارشال برای فرار از دعوا، تصمیم می‌گیرد از مسیر میان‌بری در جنگل به خانه برود. تامایا که دلیل تغییر مسیر مارشال را نمی‌داند، ...
مشاهده تمام رمان های لوییس سکر
مجموعه‌ها