رمان خارجی - بریتانیا

مجمع سری

(Conclave)

پاپ از دنیا رفته است. پشت درهای بسته نمازخانه سیستین صد و هجده کاردینال از سراسر دنیا در مخفیانه‌ترین رای‌گیری جهان شرکت خواهند کرد. آن‌ها مردانی منزه و پاک‌اند، ولی رقابت و جاه‌طلبی در آن‌ها ریشه دوانده است و در طی هفتاد و دو ساعت آینده یکی از آن‌ها به عنوان قدرتمندترین چهره مذهبی جهان انتخاب خواهد شد. «تازه امشب آن شبی بود که کسب و کار اصلی مجمع سری شروع می‌شد. هر چند روی کاغذ، حکم عالی پاپ کاردینال‌های انتخاب‌کننده را از ورود به مباحثی از قبیل «هر گونه پیمان، توافق، قول یا تعهد» منع کرده و مجازات طرد از کلیسا را در نظر گرفته بود اما حالا دیگر بحث انتخابات بود و برای همین موضوع، موضوع علم حساب: چه کسی می‌توانست هفتاد و نه رای را به دست بیاورد؟»

چترنگ
9786008066668
۱۳۹۶
۳۵۶ صفحه
۱۳۴ مشاهده
۰ نقل قول
رابرت هریس
صفحه نویسنده رابرت هریس
۲ رمان Librarian Note: There is more than one author in the GoodReads database with this name. See this thread for more information.

Robert Dennis Harris (born 7 March 1957 in Nottingham) is a best-selling English novelist. He is a former journalist and BBC TV reporter. He specialises in historical thrillers noted for their literary accomplishment. His books have been translated into some thirty languages.

Harris spent his childhood in a small rented house on a Nottingham council estate. ...
دیگر رمان‌های رابرت هریس
پمپئی
پمپئی در صحنه‌های دلهره‌آور پیش از انفجار، کنایه‌های نویسنده به واقعه یازده سپتامبر (2001) روشن است در این بخش خوانندگان به یاد کتاب‌های تاریخ نمی‌افتند بلکه صفحات اول روزهای بعد از واقعه را به یاد می‌آورند. ثروت‌مندترین شهروندان رم پمپئی روزهای آرامی را سپری می‌کنند اما نشانه‌هایی خبر از وقوع فاجعه‌ای بزرگ می‌دهند: چاه‌ها و چشمه‌ها خشکیده‌اند، مردی ناپدید شده و بزرگ‌ترین ...
مشاهده تمام رمان های رابرت هریس
مجموعه‌ها