رمان خارجی - آمریکا و کانادا

ساکن برج بلند

(The man in the high castle)

رابرت شیلدان عتیقه‌های آمریکایی را به ژاپنی‌ها که فاتحان جنگ جهانی دوم هستند می‌فروشد. از آن‌ها نفرت دارد و در همین حین در آتش شباهت به آن‌ها می‌سوزد. فرنک فینک «عتیقه‌ها» را در کارگاهش می‌سازد. به دلیل اصل و نصبش، زندگی‌اش در خوف و خفا از آلمانی فاتح جنگ می‌گذرد ولی مسیر کاری‌اش چنان پیش می‌رود که ناخواسته در معرض توجه باشد. جولیانا، همسر سابق فرنک با مردی آشنا می‌شود که پنهانی اندیشه‌ی قتل در سر دارد.

سمیه گنجی
روزنه
9789643344504
۱۳۹۷
۳۷۲ صفحه
۴۵۱ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های فیلیپ دیک
گزارش اقلیت
گزارش اقلیت در مجموعه انتخاب پریان بر آثار کوتاه و بلند فانتزی و علمی تخیلی متمرکز شده‌ایم و قصد داریم آثار شاخص این دو ژانر و زیرشاخه‌های آن‌ها را عرضه کنیم. معیارمان در این آثار، فقط پرفروش بودن یا جایزه بردن آن‌ها نبوده است، بلکه آثاری را انتخاب کرده‌ایم که خواندنشان برای شناخت بیشتر این دو ژانر لازم تلقی شده است.
آیا آدم مصنوعی‌ها خواب گوسفند برقی می‌بینند
آیا آدم مصنوعی‌ها خواب گوسفند برقی می‌بینند همان‌گونه که از عنوان غیر معمول کتاب بر می‌آید، اثری است علمی - داستانی و در عین حال متفاوت با هر اثر مشابهی که تا به حال خوانده‌اید. نویسنده‌ی کتاب فیلیپ کی دیک خالق بسیاری دیگر از آثار علمی - داستانی است که بیشتر آنها به فیلم برگردانده شده و کارگردانان مشهوری نظیر ریدلی اسکات آنها را کارگردانی کرده‌اند. این کتاب نیز ...
مشاهده تمام رمان های فیلیپ دیک
مجموعه‌ها