ادبیات نوجوان

ترال گرگ و میش سیمایان (وارکرفت)

(World of warcraft)

کتاب ترال؛ گرگ و میش سیمایان کتاب جذاب است که در آن علاوه بر صحنه‌های حماسی و نبرد، سفری روحانی وجود دارد. در این کتاب با ترال بیشتر آشنا می‌شویم؛ جنگ سالاری که پا در سفر شناخت خویشتن نهاده و آگر پیروز شود، تبدیل به چیزی فراتر از حد تصور می‌شود و آگر نه جهان بهای سختی بابتش خواهد پرداخت؛ او در این داستان، دراین دنیا ویرانه، هر چند در قیاس با سیمایان یا اژدهایان و موجودات باستانی مهره‌ای بسیار کوچک است اما کلیدی‌ترین فرد است و عجیب نیست که جانش در خطر باشد؛ شجاعت، جادوی شمن‌ها و تمام نیروهای که می‌شناسد قادر به نجاتش نیستند و چیزی که در نهایت او را نجات خواهد داد نیرویی بی‌کران سرشار از عظمت و زیبایی آمیخته با درد است... چیزی به پیچیدگی عشق!

ویدا
9786002911766
۱۳۹۷
۳۸۸ صفحه
۱۰۲ مشاهده
۰ نقل قول
کریستی گولدن
صفحه نویسنده کریستی گولدن
۳ رمان Award-winning author Christie Golden has written over thirty novels and several short stories in the fields of science fiction, fantasy and horror. She has over a million books in print.

2009 will see no fewer than three novels published. First out in late April will be a World of Warcraft novel, Athas: Rise of the Lich King. This is the first Warcraft novel to appear in hardcover. Fans of the young paladin who fell so far from grace will ...
دیگر رمان‌های کریستی گولدن
آرتاس (ظهر لیچ کینگ) وارکرفت
آرتاس (ظهر لیچ کینگ) وارکرفت این کتاب بی‌تردید یکی از جذاب‌ترین و شاید زیباترین داستان، در مجموعه وارکرفت باشد. داستانی از کشمکش میان خیر و شر، نیکی و پلیدی، اهریمن و روشنایی.
وارکرفت (طلوع هورد)
وارکرفت (طلوع هورد) مدت‌ها قبل در دنیای آرامی درانور، اورک‌های نجیب در سطح نسبی با همسایگان مرموزشان، درنای، میزیستند. ولی عوامل شریر لژیون آتش، نقشه‌های دیگری برای این دو نژاد داشتند. اهریمن -رهبر کیلجیدن، زنجیره‌ای از وقایع شومی را آغاز کرد که نه تنها باعث نابودی درنای می‌شد. بلکه قبایل اورک را تبدیل به یک نیروی واحد غیر قابل توقف از نفرت و ...
مشاهده تمام رمان های کریستی گولدن
مجموعه‌ها