رمان خارجی - بریتانیا

غیب شدن ازمی لنوکس

(The vanishing act of esme lennox)

در دهه 1930 در ادینبورو، خانواده لنوکس دردسرهایی با دختر کوچکترشان دارد. دخترک زبان تندی دارد، رفتارش غیرمتعارف است و مایه خجالت خانواده نزد دیگران. خانواده باید چاره‌ای بیندیشد. دهه‌ها بعد، زن جوانی به نام آیریس، نامه‌ای دریافت می‌کند و خبر می‌شود که مادربزرگش خواهری داشته که به زودی از آسایشگاه روانی مرخص خواهد شد. آیریس هرگز حرفی از ازمی لنوکس به گوشش نخورده و مادربزرگش هم، که تنها کسی است که در این باره می‌داند، نمی‌تواند به سوالاتش جواب دهد. ازمی چه کرده بوده که مجبور شده عمری را در آسایشگاه روانی در حبس بگذراند؟ و چگونه ممکن است کسی این چنین به کلی از گذشته خانواده حذف شود؟

همان
9786009967551
۱۳۹۷
۲۳۲ صفحه
۱۵۵ مشاهده
۰ نقل قول
مگی اوفارل
صفحه نویسنده مگی اوفارل
۲ رمان Maggie O'Farrell (born 1972, Coleraine Northern Ireland) is a British author of contemporary fiction, who features in Waterstones' 25 Authors for the Future. It is possible to identify several common themes in her novels - the relationship between sisters is one, another is loss and the psychological impact of those losses on the lives of her characters.
دیگر رمان‌های مگی اوفارل
دستی که اول بار دستم را گرفت
دستی که اول بار دستم را گرفت دستی که اول بار دستم را گرفت، رمان مجذوب‌کننده دو زن است که، در طول 50 سال توسط هنر، عشق، خیانت‌ها، رازها و تجربه‌های مادرانه، به هم مربوط می‌شوند و ان پرسش و پاسخ زیبایی است از روش‌هایی که ما با آن‌ها زندگیمان را می‌سازیم و یا نابود می‌کنیم و کنکاشی است در شناخت خودمان که چه کسی هستیم و ...
مشاهده تمام رمان های مگی اوفارل
مجموعه‌ها