رمان خارجی - آمریکا و کانادا

من اینجا بودم

کودی و مگ، جدا ناشدنی بودند. یک روح در دو بدن. تا اینکه... جدا شدند. وقتی مگ، بهترین دوست او، در اتاق یک مسافرخانه، با سرکشیدن بطری مواد شوینده خودکشی می‌کند، کودی در شوک عمیقی فرو می‌رود. او و مگ تمام حرف‌هایشان را به یکدیگر می‌گفتند. پس چطور او متوجه همه‌چیز نشده بود؟ اما وقتی کودی به شهری که مگ در آن مشغول به تحصیل بود، می‌رود تا وسایلی که از او باقی مانده را جمع کند، متوجه می‌شود مگ چیزهای زیادی را از او مخفی کرده است. چیزهایی در مورد هم اتاقی‌های مگ، در مورد افرادی که کودی هرگز مانندشان را در شهر کوچک‌شان در واشنگتن ندیده بود و درباره پسری به نام بن مک‌آلیستر، گیتار و پوزخندش؛ و اینکه چطور دل مگ را شکسته. و درباره پوشه رمزگذاری شده درون کامپیوتر مگ که کودی قادر به بازکردنش نیست و هنگامی که سرانجام موفق به بازکردنش می‌شود، تمام چیزهایی که درباره مرگ دوستش می‌دانسته، زیر سوال می‌رود.

آذرباد
9786008537755
۱۳۹۷
۲۸۰ صفحه
۱۲۱ مشاهده
۰ نقل قول
گیل فورمن
صفحه نویسنده گیل فورمن
۲ رمان Gayle Forman is an award-winning internationally bestselling author. Her books include Just One Day, Just One Year, I Was Here, Where She Went and If I Stay, which was made into a major motion picture starring Chloe Grace Moretz.

Her newest novel, Leave Me, is her first one starring adults. (She refuses to say it's an adult novel because she knows plenty of adults read YA and vice-versa).

Gayle lives with her husband and daughters in Brooklyn.
دیگر رمان‌های گیل فورمن
اگر بمانم
اگر بمانم هر چیز خوب و کاملی، مثل خانواده یا عشق، ممکن است در چشم به هم زدنی زیر و رو شود. میا هیچ خاطره‌ای از آن تصادف ندارد، تنها پس از آن را به خاطر می‌آورد، بدن آسیب‌دیده و غرق در خون خود را می‌بیند، می‌بیند که او را سوار آمبولانس می‌کنند، خانواده‌اش را هم می‌بیند که... اندک اندک باید خود را باز ...
مشاهده تمام رمان های گیل فورمن
مجموعه‌ها