رمان خارجی

پرونده هری کبر

(La verite sur laffaire harry quebert)

نولا کلرگان، دختر نوجوان 15 ساله‌ای، به طرز اسرارآمیزی ناپدید می‌شود، چند دقیقه بعد، زنی میانسال، با پلیس تماس می‌گیرد و می‌گوید مردی را دیده که نولا را در جنگل دنبال می‌کند، آن پیرزن هم کشته می‌شود، اما پرونده این دو قتل به علت نبود مدارک کافی بسته می‌شود. بعد از 33 سال جسد نولا در حیاط خانواده نویسنده مشهور، هری کبر کشف می‌شود. مارکوس گولدمن، نویسنده موفق و جوانی که به بی‌گناهی استاد خود، هری کبر اطمینان دارد، می‌خواهد پرده از راز این دو قتل بردارد، اما با ماجراهایی روبه‌رو می‌شود که حتی تصورش هم دشوار است.

آریا نوری
البرز
9789644429316
۱۳۹۷
۶۴۲ صفحه
۱۱۳ مشاهده
۰ نقل قول
ژوئل دیکر
صفحه نویسنده ژوئل دیکر
۲ رمان Ecrivain suisse de langue française, Joël Dicker est né à Genève le 16 juin 1985.

Sa famille est originaire de France et de Russie.

C’est à Genève que Joël effectuera toute sa scolarité. A l’âge de 19 ans, assez peu stimulé par l’école, il s’offre une parenthèse au Cours Florent à Paris, avant d’étudier finalement le droit à l’Université de Genève, d’où il sortira diplômé en 2010.

Depuis son plus jeune âge, Joël se passionne pour la ...
دیگر رمان‌های ژوئل دیکر
پرونده بالتیمور
پرونده بالتیمور مارکوس گلدمن، شخصیت کتاب موفق پرونده هری کبر، این بار با بهره بردن از خاطرات گذشته، به نقل ماجرای گلدمن های بالتیمور می‌پردازد. بالتیموری‌هایی که در نهایت رفاه و خوشبختی زندگی می‌کنند تا اینکه یک روز فاجعه‌ای بزرگ رخ می‌دهد و همه چیز از هم می‌پاشد. اما ریشه همه این اتفاقات از کجا سرچشمه می‌گیرد؟ چه چیزی سبب رخ دادن آن فاجعه ...
مشاهده تمام رمان های ژوئل دیکر
مجموعه‌ها