ادبیات نوجوان

برف سرخ زمستان (وبلاگ خون‌آشام 3)

(The vampire fighters)

اسم من «مارکوس» است. تا شب جشن تولد سیزده‌سالگی‌ام، پسری معمولی بودم. تا این که مامان و بابایم راز بزرگ، وحشتناک و خانمان‌براندازی را برایم رو کردند! گفتند «نیمه خون‌آشام» هستند! و من هم به زودی به موجودی «نیمه خون‌آشام» تبدیل می‌شوم. عجب کابوسی! وقتی نیمه خون‌آشام باشی، دیگر نمی‌توانی معمولی باشی. تا ابد عجیب و غریب خواهی بود. مامان و بابایم می‌گویند همین روزهاست که سر و کله «نیروی ویژه»ام پیدا شود. اتفاق‌های بدی افتاده. نمایشگاه زمستانی ترسناکی توی شهر برپا شده و شبحی با دست‌های لرزان و خونین به مردم حمله می‌کند. مردم اسمش را گذاشته‌اند «شبح خون»! اما حقیقت چیز دیگری است. پای «خون‌آشام‌های مرگ‌بار» در میان است. بزرگ‌ترین شیطانی که باید با آن‌ها روبه‌رو بشویم. من و «تالولا»!

اعظم مهدوی
هوپا
9786008869450
۲۷۲ صفحه
۸۸ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های پیت جانسون
سایه وحشت خاطرات (وبلاگ خون‌آشام 4)
سایه وحشت خاطرات (وبلاگ خون‌آشام 4) اسم من «تالولا»‌ست من کشته‌مرده خون‌آشام‌ها هستم. یک وبلاگ دارم به نام «دختر خون‌آشام» و یک انجمن مخفی به نام «انجمن مخفی هیولاها». یک راز بزرگ هم دارم. رازی که فقط من و «مارکوس» می‌دانیم. من و «مارکوس» خون‌آشام‌های شرور و مرگ‌بار را شکست دادیم! برای مارکوس اتفاق عجیبی افتاده. تصادف کرده! اما تصادفش خیلی مشکوک است. باعث شده حتی حافظه‌اش ...
طعم خون زیر دندان (وبلاگ خون‌آشام 1)
طعم خون زیر دندان (وبلاگ خون‌آشام 1) مارکوس در شب جشن‌تولد سیزده‌سالگی‌اش راز وحشتناکی را از زبان مامان و بابایش می‌شنود. آن‌ها نیمه‌خون‌آشام هستند و قرار است مارکوس هم به‌زودی به یک موجود نیمه‌خون‌آشام تبدیل شود. عجب کابوسی! این راز چه ماجراها که با خودش همراه نمی‌آورد. اما مارکوس همه چیز را فقط‌ و فقط می‌تواند با وبلاگش در میان بگذارد.
باران جیغ بر جاده (وبلاگ خون‌آشام 2)
باران جیغ بر جاده (وبلاگ خون‌آشام 2) مارکوس در شب جشن‌تولد سیزده‌سالگی‌اش راز وحشتناکی را از زبان مامان و بابایش می‌شنود. آن‌ها نیمه‌خون‌آشام هستند و قرار است مارکوس هم به‌زودی به یک موجود نیمه‌خون‌آشام تبدیل شود. عجب کابوسی! این راز چه ماجراها که با خودش همراه نمی‌آورد. اما مارکوس همه چیز را فقط‌وفقط می‌تواند با وبلاگش در میان بگذارد.
مشاهده تمام رمان های پیت جانسون
مجموعه‌ها