ادبیات نوجوان

آکادمی شاهزاده خانم‌ها 3 (خواهران فراموش‌شده)

میری و دوست‌هایش پس از یک سال تمام آماده‌اند قصر را ترک کنند که شاه دستور می‌دهد میری به مردابی دوردست سفر کند و سه عموزاده شاه را تعلیم دهد. اما آن سه بیشتر از آن که مشتاق یادگیری تاریخ و آداب معاشرت باشند، به شکار و کشتی و ماهیگیری علاقه‌مندند و عجیب این که از نسبت خود با خاندان سلطنتی به کلی بی‌خبرند. میری به مرور می‌فهمد زندگی دخترها بخشی از یک راز سر به مهر است که کلیدش در دست اوست.

افق
9786003534346
۳۲۰ صفحه
۴۴ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های شنون هیل
آکادمی شاهزاده خانم‌ها 1 (دختران کوهستان)
آکادمی شاهزاده خانم‌ها 1 (دختران کوهستان) مگر دختری کوه‌نشین می‌تواند شاهزاده خانم شود؟ وقتی به میری خبر می‌رسد که شاهزاده قصد دارد همسرش را از میان دختران روستای آن‌ها انتخاب کند، ناگهان زندگی ساده‌ی او به هم می‌ریزد. میری از یک سو درگیر رقابتی شدید با دخترها می‌شود و از سوی دیگر باید با معلمی سختگیر کنار بیاید. اما اکنون که آکادمی تصرف شده، میری باید ...
آکادمی شاهزاده خانم‌ها 2 (قصر سنگی)
آکادمی شاهزاده خانم‌ها 2 (قصر سنگی) میری بر سر یک چند راهی عجیب قرار گرفته و باید بین وفاداری به شاهزاده خانم و دوست‌های جدیدش و همین‌طور عشقی قدیمی و دوستی جدید دست به انتخاب بزند. اکنون، او باید همه مهارت‌ها و درس‌های تیزبینی و شجاعتی را که در آکادمی شاهزاده خانم‌ها فراگرفته به کار ببندد تا بتواند بهترین راه را انتخاب کند.
مشاهده تمام رمان های شنون هیل
مجموعه‌ها