رمان خارجی

باورم کن

(True believer)

مانند همیشه ((نیکلاس اسپارکس)) از ماجرایی ساده شروع کرده و با حرکت در مسیر کتاب، خواننده را تا کوچکترین زوایای داستان درگیر می‌سازد. او به زیبایی، هیجان را با احساسات و شور عاشقانه درهم می‌آمیزد و مخاطب خود را در فراز و نشیب ماجرا غرق می‌کند.

شادان
9789647259750
۱۳۸۹
۳۴۴ صفحه
۱۰۶۱ مشاهده
۰ نقل قول
نیکلاس اسپارکز
صفحه نویسنده نیکلاس اسپارکز
۹ رمان As a child, Nicholas Sparks lived in Minnesota, Los Angeles, and Grand Island, Nebraska, finally settling in Fair Oaks, California at the age of eight. His father was a professor, his mother a homemaker, then optometrist's assistant. He lived in Fair Oaks through high school, graduated valedictorian in 1984, and received a full track scholarship to the University of Notre Dame.

After breaking the Notre Dame school record as part of a relay team in 1985 as a freshman ...
دیگر رمان‌های نیکلاس اسپارکز
عشق گم‌شده
عشق گم‌شده
پیاده‌روی به یاد ماندنی
پیاده‌روی به یاد ماندنی .
شب‌های رادنث
شب‌های رادنث
جان عزیزم
جان عزیزم این کتاب اثری از نیکلاس اسپارکس نویسنده آمریکایی است. نوشته‌های این نویسنده معروف به نقل از نیویورک تایمز از پر تیراژترین و پرفروش‌ترین‌های آمریکاست. داستان به یاد ماندنی زندگی مردی که باید سخت‌ترین و غم‌انگیز ترین تصمیم زندگی‌اش را بگیرد داستانی با نام: جان عزیزم «جان عزیز» نامه خوانده شد و با این دو کلمه، دلی شکست و دو سرنوشت برای ...
پیامی در بطری
پیامی در بطری پیامی در بطری داستانی است که باور ما را در مورد سرنوشت تقویت می‌کند که عاشقان راستین بی‌توجه به زمان و مکان می‌توانند یک‌دیگر را بیابند. . .
مشاهده تمام رمان های نیکلاس اسپارکز
مجموعه‌ها