تقویم مطالعه ۱۳۹۹ X
بهمن
اسفند

آخرین فعالیت‌ها


 • طلسم بین (آخرین شاگرد 2)
  از طلسم بین (آخرین شاگرد 2) :

  همان لحظه یادنامه مادرم افتادم… او نوشته بود از بین شما سه نفر یک نفر میمیرد. . آن لحظه فکر کردم منظورش آلیس یا محافظ است اما دقیقا آن لحظه فهمیدم منظورش خودم بودم… او نوشته بود همیشه یک نفر باید فداکاری کند. . و من باید بین را می‌کشتم و خودم هم می‌مردم… تیغه را سمت قلب بین بردم آلیس فریاد زد و بین هم درذهنم شروع به حرف زدن کرد اما من ... (...)

 • طلسم بین (آخرین شاگرد 2)
  برای طلسم بین (آخرین شاگرد 2) نوشت :

  چرا این کتاب انقدر قشنگه… چقدر خوبه یک آدم انقدر فداکار باشه 💕💕

 • انتقام جادوگر (آخرین شاگرد 1)
  برای انتقام جادوگر (آخرین شاگرد 1) نوشت :

  این کتاب خووووبه💙💙 فداکاری… تصمیم به موقع. . باید سعی کنیم از اینجور کتاب‌ها درس بگیریم نه درس اخلاق بلکه درس زندگی 💙💙🍉😋🍓🍋🍌💕💕🙃🐻🐰🐝🐝

 • انتقام جادوگر (آخرین شاگرد 1)
  از انتقام جادوگر (آخرین شاگرد 1) :

  نمی دانم چکار کنم! الی از دستم ناراحته و چشماش از عصبانیت برق می‌زنه😞😞 حتی جک هم ناراحته و سرم فریاد می‌زنه… اون‌ها تنها به فکر بچه شون هستن از من میخوان بهشوت توضیح بدم چی شده و بعد سرم فریاد میزنن،انگار نه انگار خودشون از من خواستن😞😞 اصلا یک حظه هم به این فکر نمی‌کنن که چند روز پیش تا لبه مرگ پیش رفتم… اما من تسلیم نمی‌شم چون بلاخره حتما خودشون میفهمن💙 من ... (...)

 • خشم چشم خونی (آخرین شاگرد 5)
  برای خشم چشم خونی (آخرین شاگرد 5) نوشت :

  این کتاب عالیه از هر نظر داره میگه وقتی تو بدترین شرایط هم قرار داری باز هم می‌تونی بهترین تصمیم رو بگیری. حتی زمانی که جون خودت و نزدیک‌ترین دوستانت در خطره. روی آوردن به روشنی و همراه نبودن با تاریکی… این کتاب برخلاف ظاهری که داره و ممکنه ترسناک به نظر بیاد. . ولی خیلی چیز‌ها به ما یاد میده… 💖💖🍒🍒🍊🍉

 • خشم چشم خونی (آخرین شاگرد 5)
  از خشم چشم خونی (آخرین شاگرد 5) :

  - توازجنس تاریک ظلمتی و هرگز تونی دست من باشی خیلی مطئن نباش. ما نزدیک‌تر از اون هستیم که تو فکر می‌کنی. خیلی نزدیک تر… می‌خوای قبول کن می‌خوای نکن،اما ما همدیگر رو خوب میشناسیم. بزار سوال ازت بپرسم که هر آدمی از خودش می‌پرسه. بعضی آدم‌ها فوری بهش جواب میدن و به ندرت درباره اش حرف میزنن. بعضی‌ها به ساختن دنیای بهتر معتقدند،بعضی آدم‌ها هم اعتقادی ندارن و گروهی در ... (...)