ناولرچیست؟

ناولر سایتی برای علاقه‌مندان رمانِ فارسی است. در ناولر می‌توانید رمان‌های خود را به کتابخانه‌ی مجازی خود اضافه کنید یا به آن‌ها امتیاز بدهید. می‌توانید برای رمان‌ها نقد بنویسید، یا نقدها و نظرهای دیگر کاربران را مطالعه کنید. می‌توانید از رمان مورد علاقه خود نقل‌قول انتخاب کنید و یا نقل‌قول‌های منتخب کاربران دیگر را بخوانید.
ناولر تلاش ‌می‌کند انگیزه‌ و محرک کوچکی باشد برای زنده نگه داشتن ارتباط ما با کتاب‌ها ..

سیستم پیشنهادگر ناولر

سیستم پیشنهادگر ناولر بخشی از یک پروژه‌ی دانشگاهی است که هنوز در مرحله‌ی پژوهش و آزمایش است. این سیستم با توجه به فعالیت‌های کاربر در سایت، و با رویکردی مبتنی بر تجربه‌ی گروهی کاربران؛ سلیقه‌ی کاربر را حدس زده و مطابق با آن کتاب‌هایی را که فکر می‌کند برای کاربر جذاب است، به او پیشنهاد می‌دهد.

کتابخانه‌ی ناولر در حال حاضر شامل ۱۸۹۹۲ عنوان رمان (۱) از ۸۴۰۱ نویسنده است. همچنین اطلاعات ۴۰۵۹ مترجم و ۱۳۲۹ ناشر ایرانی در ناولر ثبت شده است. میانگین امتیازهای کاربران به رمان‌های سایت تا الان ۴/۰۳ از ۵ بوده است. همچنین ۱۳۲۱۱ نقل‌قول مختلف از رمان‌های سایت توسط کاربران، به ناولر اضافه شده است.

۱ -‌ اگه همه رمان‌های کتابخونه‌ی ناولر روی هم چیده بشن، می‌تونیم یک رمان ۵۱۹۳۶۷۱ صفحه‌ای داشته باشیم. (رمانی با ضخامت تقریبا ۵۱۹/۴ متر!)