رمان نوجوان

الماس پنهان (ماجراهای کت رویال 1)

(The diamond of drury lane)

بازیگران اصلی خانم کت رویال: فرزندخوانده مالک تئاتر آقای جانی اسمیت: متن‌رسان جدید با یک راز آقای سید فلچر: سردسته گروه بوچر آقای بیلی بویل شپرد: سردسته بدذات گروه مخالف و یک الماس پنهان! خواننده عزیز! در این کتاب همراه با قهرمان‌های داستان شاهد ماجراهایی درباره 1 گنج پنهان، 2 مشت‌زن غیرحرفه‌ای، 3 دشمن و 438 فرد شورشی خواهید بود. ماجرا را از شبی تعریف می‌کنم که در تئاتر، شورش و هیاهو بر پا شد، چون در واقع، داستان از همین‌جا شروع می‌شود.

اکرم کرمی
قدیانی
9789645365156
۱۳۹۰
۴۰۰ صفحه
۳۲۸۲ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های جولیا گلدینگ
مخفی‌گاه دزدها کت در پاریس (ماجراهای کت رویال 3)
مخفی‌گاه دزدها کت در پاریس (ماجراهای کت رویال 3) ماجراهای هیجان‌انگیز قهرمان محبوب ما کت رویال در پاریس... در این داستان خانواده سلطنتی فرانسه از شهر می‌گریزند و کت به عنوان یک هنرمند جاسوس وارد صحنه حوادث می‌شود و در این جریان قدرت مردم را مشاهده می‌کند.
کت و کبوترها (ماجراهای کت رویال 2)
کت و کبوترها (ماجراهای کت رویال 2) و اکنون دومین جلد از ماجراهای کت رویال بدآوازه در مقابل شماست... در این داستان کت که باید پدرو را از رفتن به مزرعه برده‌داران نجات دهد، مجبور است لباس پسرانه بر تن کند و کلاه پسرانه بر سر بگذارد و بار دیگر با دشمن بدذات خود، بیلی شپرد رو در رو شود.
زادگاه کت رویال (ماجراهای کت رویال 6)
زادگاه کت رویال (ماجراهای کت رویال 6) کت رویال هستم، یتیم، ماجراجو، بازیگر... به دنبال ماجرا و کشف اسرار پنهان به نقاط مختلف دنیا سفر کرده‌ام و حالا یک‌بار دیگر دنیایم واژگون شده است. به عنوان یک یتیم هرگز مادرم را ندیدم وقتی خبرهای خانواده‌ای از اسکاتلند می‌رسد تصمیم می‌گیرم راهی شمال شوم تا شاید آن‌ها را پیدا کنم. دوستانم در لندن همیشه مرا همراهی کرده‌اند اما این ...
قلب سیاه جاماییکا (ماجراهای کت رویال 5)
قلب سیاه جاماییکا (ماجراهای کت رویال 5) و اکنون پنجمین ماجرای کت رویال روبروی شماست، ماجرایی که در آن کت به یک گروه تئاتر سیار ملحق می‌شود، دزد دریایی می‌شود، به جزیره کارائیب سفر می‌کند و در شورش علیه برده‌داری درگیر می‌شود.
مشاهده تمام رمان های جولیا گلدینگ
مجموعه‌ها