رمان نوجوان

الماس پنهان (ماجراهای کت رویال 1)

(The diamond of drury lane)

بازیگران اصلی خانم کت رویال: فرزندخوانده مالک تئاتر آقای جانی اسمیت: متن‌رسان جدید با یک راز آقای سید فلچر: سردسته گروه بوچر آقای بیلی بویل شپرد: سردسته بدذات گروه مخالف و یک الماس پنهان! خواننده عزیز! در این کتاب همراه با قهرمان‌های داستان شاهد ماجراهایی درباره 1 گنج پنهان، 2 مشت‌زن غیرحرفه‌ای، 3 دشمن و 438 فرد شورشی خواهید بود. ماجرا را از شبی تعریف می‌کنم که در تئاتر، شورش و هیاهو بر پا شد، چون در واقع، داستان از همین‌جا شروع می‌شود.

اکرم کرمی
قدیانی
9789645365156
۱۳۹۰
۴۰۰ صفحه
۳۰۱۸ مشاهده
۰ نقل قول
دیگر رمان‌های جولیا گلدینگ
قلب سیاه جاماییکا (ماجراهای کت رویال 5)
قلب سیاه جاماییکا (ماجراهای کت رویال 5) و اکنون پنجمین ماجرای کت رویال روبروی شماست، ماجرایی که در آن کت به یک گروه تئاتر سیار ملحق می‌شود، دزد دریایی می‌شود، به جزیره کارائیب سفر می‌کند و در شورش علیه برده‌داری درگیر می‌شود.
مخفی‌گاه دزدها کت در پاریس (ماجراهای کت رویال 3)
مخفی‌گاه دزدها کت در پاریس (ماجراهای کت رویال 3) ماجراهای هیجان‌انگیز قهرمان محبوب ما کت رویال در پاریس... در این داستان خانواده سلطنتی فرانسه از شهر می‌گریزند و کت به عنوان یک هنرمند جاسوس وارد صحنه حوادث می‌شود و در این جریان قدرت مردم را مشاهده می‌کند.
کت و کبوترها (ماجراهای کت رویال 2)
کت و کبوترها (ماجراهای کت رویال 2) و اکنون دومین جلد از ماجراهای کت رویال بدآوازه در مقابل شماست... در این داستان کت که باید پدرو را از رفتن به مزرعه برده‌داران نجات دهد، مجبور است لباس پسرانه بر تن کند و کلاه پسرانه بر سر بگذارد و بار دیگر با دشمن بدذات خود، بیلی شپرد رو در رو شود.
تازیانه 9 سر (ماجراهای کت رویال 4)
تازیانه 9 سر (ماجراهای کت رویال 4) در این داستان کت به طور غیرمنتظره‌ای به خدمت نیروی دریایی بریتانیا در می‌آید، به آمریکا سفر می‌کند و نقشه خائنانه، برای از میان برداشتن لرد فرانسیس، وارث یکی از دوک‌ها، را برملا می‌سازد. کت در ماجرایی که از سالن اجتماعات بث آغاز می‌شود و به گذر از سرزمین سرخ‌پوستان می‌انجامد برای اولین بار خود را در شرایطی فوق‌العاده توان‌فرسا ...
مشاهده تمام رمان های جولیا گلدینگ
مجموعه‌ها