رمان خارجی - بریتانیا

دلایلی برای زنده ماندن

(Reasons To Stay Alive)

این کتاب حاصل مبارزه مت هیگ با افسردگی و اضطراب بی‌اندازه شدیدی است که نزدیک بود او را از پای درآورد. اثری کوتاه، صریح و مثبت درباره برخورد درست با بحران‌های روحی و لذت بردن از زندگی؛ داستان واقعی بحران‌هایی که مت هیگ به آن‌ها دچار شد و چگونگی غلبه او بر افسردگی و آموختن زندگی کردن. این کتاب کوچک و ساده می‌تواند به کسانی که فکر می‌کنند به آخر راه رسیده‌اند کمک کند، نیز به آن‌ها که عزیزانشان با چنین مشکلی درگیر هستند. دلایلی برای زنده ماندن کتابی است درباره این که چطور از پبودنمان در این جهان لذت ببریم؛ اثری تکان‌دهنده، شاد و لذت‌بخش.

9786004364164
۱۳۹۶
۳۲۳ صفحه
۱۳۸۸ مشاهده
۰ نقل قول
مت هیگ ۳ رمان Matt Haig was born in Sheffield, England in1975. He writes books for both adults and children, often blending the worlds of domestic reality and outright fantasy, with a quirky twist. His bestselling novels are translated into 28 languages. The Guardian has described his writing as 'delightfully weird' and the New York Times has called him 'a novelist of great talent' whose writing is 'funny, riveting and heartbreaking'.

His novels for adults are The Last Family in England, narrated ...
دیگر رمان‌های مت هیگ
انسان‌ها هیچ‌جا خانه نمی‌شود
انسان‌ها هیچ‌جا خانه نمی‌شود در یک غروب مرطوب جمعه، پروفسور اندرو مارتین، استاد دانشگاه کمبریج بزرگ‌ترین معمای ریاضی جهان را حل می‌کند، بعد ناپدید می‌شود. انسان‌ها داستان اوست.
چگونه زمان را متوقف کنیم
چگونه زمان را متوقف کنیم -
مشاهده تمام رمان های مت هیگ
مجموعه‌ها