ادبیات نوجوان

تاج شکسته (مجموعه ملکه سرخ 5)

(Broken throne)

الکساندروس سزار کالور آن‌قدر خودش را وقف دودمان، ملت و وجهه جدید خود کرده بود که پس از فتح نورتا دو ماه تمام تاجگذاری خود را به تاخیر انداخت و بالاخره با نواخته شدن ناقوس نیمه‌شب سال نو، به عنوان پادشاه جدید بر تخت سلطنت جلوس کرد. او سرآغاز دوران جدیدی را با آغاز دوران سلطنت خودش اعلام کرد...

9786001826252
۳۶۸ صفحه
۱۶ مشاهده
۰ نقل قول
ویکتوریا اویارد
صفحه نویسنده ویکتوریا اویارد
۴ رمان I'm a screenwriter/YA author who likes books and lists. This site is the nexus of my universe.

My book RED QUEEN will be published Winter 2015 from HarperTeen at HarperCollins. I'm repped by the incomparable Suzie Townsend at New Leaf Literary & Media, Inc.

The genres I'm into include YA, Fantasy, Historical, Adventure, Apocalyptic - if people are dying, I'm buying.
دیگر رمان‌های ویکتوریا اویارد
طوفان جنگ (کتاب چهارم از مجموعه ملکه سرخ)
طوفان جنگ (کتاب چهارم از مجموعه ملکه سرخ) کال شانه‌هایش را عقب می‌برد وبه آرامی با هیکل تنومندش به تخت تکیه می‌زند. دستش را زیر چانه‌اش قرار می‌دهد و با ابروهای گره کرده به فکر فرو می‌رود. بزرگ‌تر، پخته‌تر و زرنگ‌تر به نظر می‌رسد. حالا مقامش هم‌سطح پادشاه ریفت است.
آواز ملکه (کتاب دوم از مجموعه ملکه سرخ)
آواز ملکه (کتاب دوم از مجموعه ملکه سرخ) ژولیان با همان صدای همیشگی خندید. کورین می‌دانست، خشم شیفتگی بهترین عبارتی بود که می‌شد با آن رابطه و احساسات ژولیان نسبت به خواهر کوچک‌ترش را بیان کرد. کورین دو سال کوچک‌تر بود، و ژولیان هیچ‌وقت برای یادآوری برتری سنی و هوشی‌اش از او، کم نمی‌آورد. البته با مهربانی این کار را می‌کرد. انگار که این کارش تفاوتی ایجاد می‌کرد.
شمشیر شیشه‌ای
شمشیر شیشه‌ای کتاب شمشیر شیشه‌ای (Glass Sword) دومین کتاب از مجموعه‌ چهار جلدی به نام ملکه‌ سرخ (Red Queen) است که نسخه‌ انگلیسی آن در فوریه‌ 2016 چاپ شد. جلد اول این مجموعه به نام ملکه‌ سرخ در زمستان 1394 چاپ شده و جلد سوم و چهارم که نام‌شان هنوز مشخص نشده است، به ترتیب در 2017 و 2018 چاپ خواهند شد. ...
مشاهده تمام رمان های ویکتوریا اویارد
مجموعه‌ها