رمان خارجی

ستون‌های زمین 1 (2 جلدی)

(Pillars of the earth)

‹‹ستون‌های زمین›› با یک نفرین، یک آواز غم‌انگیز و شکوه از غم غربت و سپس یک مراسم اعدام آغاز می‌شود. این مقدمه‌ای بر سلسله ماجراهای شگفت‌انگیز و فراموش نشدنی است که با عشقی پراحساس و دلربا شکل می‌گیرد و هم‌چنان که داستان پیش می‌رود خواننده در متن حماسه‌ای پرشور از پهلوانی توام با شرارت‌های بشری در دورانی پراحساس و شگفت‌انگیز از تاریخ جهان رویرو می‌شود. ‹‹ستون های زمین›› بی‌تردید شاهار کن فالت است. داستانی برای تمامی دوران‌ها. درباره این کتاب گفته شده: هرکس اهل خواندن است باید ستون‌های زمین را بخواند.

9789641940685
۱۳۹۰
۵۶۰ صفحه
۱۱۶۳ مشاهده
۰ نقل قول
نسخه‌های دیگر
کن فالت ۶ رمان Ken Follett burst onto the book world in 1978 with Eye of the Needle, a taut and original thriller with a memorable woman character in the central role. The book won the Edgar award and became an outstanding film.

He went on to write four more bestselling thrillers: Triple; The Key to Rebecca; The Man from St Petersburg; and Lie Down with Lions.

He also wrote On Wings of Eagles, the true story of how two employees of ...
دیگر رمان‌های کن فالت
در کنار شیرها
در کنار شیرها سه تن در پاریس؛ زنی زیبا و با اراده، شوهر فرانسوی‌اش و جاسوسی آمریکایی در ماموریتی مخفی. آنان بار دیگر در دوران جنگ شوروی و افغانستان در کوه‌های هندوکش همدیگر را می‌بینند، در حالی که هر یک اسیر خواسته‌های شخصی خود می‌باشند. ماجرایی هیجان‌انگیز همراه با عشق، شجاعت و...
جزیره توفان
جزیره توفان
سفری به زیبایی عشق
سفری به زیبایی عشق
ستون‌های زمین 2 (2 جلدی)
ستون‌های زمین 2 (2 جلدی) ‹‹ستون‌های زمین›› با یک نفرین، یک آواز غم‌انگیز و شکوه از غم غربت و سپس یک مراسم اعدام آغاز می‌شود. این مقدمه‌ای بر سلسله ماجراهای شگفت‌انگیز و فراموش نشدنی است که با عشقی پراحساس و دلربا شکل می‌گیرد و هم‌چنان که داستان پیش می‌رود خواننده در متن حماسه‌ای پرشور از پهلوانی توام با شرارت‌های بشری در دورانی پراحساس و شگفت‌انگیز ...
مشاهده تمام رمان های کن فالت
مجموعه‌ها