رمان خارجی

مادونایی با پالتو پوست

(Kurk mantolu madonna)

کتاب داستانی با 2 وجه متفاوت است، ابتدا روایت کارمند یک شرکت از همکاری پا به سن گذاشته است، راوی می‌کوشد با او رابطه دوستانه برقرار کند و از این راه به زندگی او راه یابد. بخش دوم کتاب خاطرات دست‌ نوشت کارمند پیر است، روایتی عاشقانه از زندگی روزگار جوانی او در آلمان، پایان کتاب تکان دهنده و حیرت بار است این اثر در ترکیه با استقبال شگفتی روبرو شده و در سال 2015 میلادی بیش از 1 میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

نگاه
9786003760943
۱۳۹۵
۲۰۰ صفحه
۴۸۰ مشاهده
۰ نقل قول
صباح‌الدین علی
صفحه نویسنده صباح‌الدین علی
۶ رمان Sabahattin Ali (February 25, 1907 – April 2, 1948) was a Turkish novelist, short-story writer, poet, and journalist.

He was born in 1907 in Eğridere township (now Ardino in southern Bulgaria) of the Sanjak of Gümülcine (now Komotini in northern Greece), in the Ottoman Empire. He lived in Istanbul, Çanakkale and Edremit before he entered the School of Education in Balıkesir. Then, he was transferred to the School of Education in Istanbul, where he graduated in 1926. After serving ...
دیگر رمان‌های صباح‌الدین علی
آسیاب (و چند داستان دیگر) مجموعه داستان
آسیاب (و چند داستان دیگر) مجموعه داستان -
شیطان درون ما
شیطان درون ما مسئول دائمی برای همه کارهایی که از نتیجه‌شان بی‌خبر بودم و دوست داشتم انجامش دهم در نهایت نتیجه منفی بدست می‌آوردم پیدا کرده بودم: لغتی ایجاد کرده بودم به اسم «شیطان»، هر عمل کثیف و مزخرفی که انجام می‌دادم، بار می‌زدم رو دوش اون بدبخت و به جای این که به خاطر اون کار رو خودم تف کنم، خودم رو ...
قدیسه پالتو‌پوش
قدیسه پالتو‌پوش این رمان ماجرای عشق خیالی یک مرد نسبت به یک تصویری که در تابلویی در پاریس دیده است را بیان می‌کند. این مرد که سراسر زندگی اش پر از شکست‌های گوناگون است ، بعد از مدتی با نقاش این تابلو آشنا می‌شود و نسبت به او علاقه پیدا می‌کند.
مدونا با پالتوی پوست
مدونا با پالتوی پوست در من هیچ اثری از خجالت باقی نمانده بود و بی‌صبرانه منتظر بودم تا بهترین و ضعیف‌ترین نقاط روحم را در مقابل او عریان کنم.
مشاهده تمام رمان های صباح‌الدین علی
مجموعه‌ها