رمان خارجی - بریتانیا

سنگ‌نبشته‌ای برای گور 1 جاسوس

(Epitaph for a spy)

سنگ‌نبشته‌ای برای گور یک جاسوس از جذاب‌ترین داستان‌های امبلر است و در ادبیات جاسوسی اثری کلاسیک محسوب می‌شود. این کتاب که در ابتدا به صورت پاورقی در روزنامه دیلی اکسپرس چاپ می‌شد جزء ده رمان برجسته تاریخ ادبیات جاسوسی به انتخاب مجله ایندیپندنت است. امبلر با نبوغ منحصر به ‌فرد و طنز استثنایی خود داستانی جذاب و پرکشش را روایت می‌کند که در میان آثار مشابه در گونه تریلر یک سر و گردن بالاتر می‌ایستد. به قول منتقد کتاب روزنامه واشنگتن پست: «کسی که آثار امبلر را نخوانده باشد دلهره واقعی را تجربه نکرده است.»

نیلوفر
9789644487194
۱۳۹۶
۲۵۶ صفحه
۱۹۳ مشاهده
۳ نقل قول
اریک امبلر
صفحه نویسنده اریک امبلر
۳ رمان اريك امبلر، ازجمله نويسندگان و داستان نويسان به نام انگليسي مي باشد و در سال 1909 در يكي از شهرهاي موطن خود متولد گرديد.
دیگر رمان‌های اریک امبلر
تابوتی برای دیمتریوس
تابوتی برای دیمتریوس دزدی، جاسوسی، قاچاق انسان، ترور. دیمتریوس کارش را در ترکیه با بریدن گلوی یک نزول‌خوار آغاز می‌کند. در مراکش با قاچاق زنان ثروتمند می‌شود و در بلغارستان طرح ترور شخصیتی سیاسی را می‌ریزد. در بلگراد با اسرار محرمانه دولتی سر و کار پیدا می‌کند و در پاریس به قاچاق مواد مخدر می‌پردازد و اکنون در استانبول؛ تابوتی برای دیمترییوس.
نقاب دیمیتریوس
نقاب دیمیتریوس همین نکته که آدمی مثل لاتیمر از وجود کسی چون دیمیتریوس حتی اطلاع داشته باشد، خودش موضوعی عجیب و غریب است. اینکه او باید خودش جسد دیمیتریوس را می‌دید، اینکه باید هفته‌ها وقت دستگیرش شود، و اینکه باید سر آخر خودش را در وضعیتی می‌دید که زنده بودنش را مدیون سلیقه عجیب یک جنایتکار در دکوراسیون داخلی باشد، چنان بر ...
مشاهده تمام رمان های اریک امبلر
مجموعه‌ها