آخرین فعالیت‌ها


 • قبرستان عمودی (دروازه مردگان 1)
  برای قبرستان عمودی (دروازه مردگان 1) نوشت :

  جلد اول از مجموعه دروازه مردگان مقدمه‌ای است بر جلدهای بعدی و در واقع پیش درامدیست بر ادامه داستان. در این کتاب با شخصیتهای اصلی داستان آشنا شده و خط سیر داستانی به وضوح نشان دهنده این است که قرار است با داستان ترسناکی مواجه گردیم. شخصیت پردازی به خوبی و قابل قبول صورت گرفته ولی جریان داستانی ریتم مشخصی نداشته و به گیج شدن خواننده می‌انجامد. گویی در قسمتی نویسنده برای نقل داستان حوصله کافی داشته و در جایی دیگه با عجله از موضوعی گذر کرده است که به ریتم روایی داستان لطمه وارد کرده است. فضا سازی شهر تهران قدیم و نوع برخورد شخصیتها به خوبی انجام گرفته و امید است در کتابهای بعدی نیز به همین منوال ادامه یابد. از آنجایی که داستان در ژانر وحشت نگاشته شده انتظار بیشتری از موقعیتهای ترسناک داشته‌ایم ولی نویسنده نتوانسته از پس این ماموریت به خوبی برآید، بنابراین بیشتر با داستانی تاریخی طرف هستیم تا یک داستان ترسناک. در پایان خواندن این داستان را که نویسنده ایرانی نیز آنرا به نگارش درآورده ،پیشنهاد میکنم.

 • قبرستان عمودی (دروازه مردگان 1)
  از قبرستان عمودی (دروازه مردگان 1) :

  همه اهل عالم از فقیر و غنی روزی از روزهای خدا پا به این دنیا می‌گذارند و روزی دیگر از آن پا بر‌می‌دارند. اما آنچه هرکس را از دیگری جدا می‌کند کیفیت گذراندن فاصله میان این دو روز است،نه زمان آمدن و رفتن. (...)

 • نایت ساید 12 (عروس سیاه‌پوش)
  برای نایت ساید 12 (عروس سیاه‌پوش) نوشت :

  جلد دوازدهم از مجموعه نایت ساید همچنان ادامه دهنده داستانهای قبلیست و ماجراجویی‌های جان را پس از واکر شدن او بیان می‌کند. در این کتاب با داستان جدیدی نیز روبرو شده که جذابیت بسیار زیادی داشته و از روند همیشگی این مجموعه قدری فاصله گرفته که به ترغیب خواننده برای دنبال کردن داستان افزوده است. در پایان خواندن این جلد را به طرفداران نایت ساید پیشنهاد میکنم.

 • نایت ساید 12 (عروس سیاه‌پوش)
  از نایت ساید 12 (عروس سیاه‌پوش) :

  تمام مشکلات دنیا با مفاهیمی مثل خوب و بد،نظم و بی نظمی و تاریکی و روشنایی حل نمی‌شود. (...)

 • نایت ساید 12 (عروس سیاه‌پوش)
  از نایت ساید 12 (عروس سیاه‌پوش) :

  گوشه و کنایه زدن از پست‌ترین کارهاست. (...)

 • نایت ساید 11 (شوالیه دوران سخت)
  برای نایت ساید 11 (شوالیه دوران سخت) نوشت :

  جلد یازدهم از مجموعه نایت‌ساید نیز مطابق جلدهای گذشته،ماجراجویی‌های جان تیلور و سوزی شاتگان را دنبال می‌کند. در این جلد تیلور شمشیر اکسکالبور را بدست آورده و درگیر شوالیه‌های لندن می‌گردد. داستانسرایی در این جلد سرعت بیشتری داشته و نویسنده از ذکر بسیاری از جزییات صرفنظر کرده است ولی درنهایت اثر خلق شده،اثری در خور و جذاب می‌باشد. در پایان خواندن این جلد را به دوستداران نایت‌ساید پیشنهاد می‌کنم.

 • نایت ساید 11 (شوالیه دوران سخت)
  از نایت ساید 11 (شوالیه دوران سخت) :

  تفاوت اصلی بین نایت‌ساید و لندن،شیوه نگرش است. در نایت‌ساید همه چیز در معرض دید است. از جادو و علوم ماورایی گرفته تا چیزهای مربوط به ماورالطبیعه و ابعاد زمانی دیگر. اما در لندن که ما فکر می‌کنیم دنیای واقعی اینجاست،همه‌جیز مخفی است. همه اتفاق‌ها پشت صحنه می‌افتد. حتی نمی‌دانی چه اتفاقی مگر اینکه دید خاصی داشته باشی. (...)

 • نایت ساید 10 (خوب بد عجیب)
  برای نایت ساید 10 (خوب بد عجیب) نوشت :

  جلد دهم مجموعه نایت ساید هم ادامه دهنده داستان جان تیلور و ماجراهای گذشته است. در این جلد با چند شخصیت جدید آشنا شده و همچنین تکلیف نهایی بین واکر و جان نیز مشخص میگردد. این جلد را به طرفداران و دنبال کنندگان نایت‌ساید پیشنهاد می‌کنم.

 • نایت ساید 10 (خوب بد عجیب)
  از نایت ساید 10 (خوب بد عجیب) :

  -ما همه مهره‌ای ناچیز تو دستگاهیم،اما بعضی از مهره‌ها مهم‌تر از بقیه هستن. اونا بیشتر بدست می‌آرن،پس مهم‌ترن و باید از اونا بیشتر مراقبت بشه. بعضی وقت‌ها حتی به قیمت از بین رفتن مهره‌های بی ارزش‌تر. +مگه درد اونا کمتره؟بچه‌های اونا کمتر زجر می‌کشن و یا کمتر دلشون تنگ میشه؟ (...)

 • نایت ساید 10 (خوب بد عجیب)
  از نایت ساید 10 (خوب بد عجیب) :

  در نایت‌ساید وقوع شرایط غیر طبیعی اصلا غیر طبیعی نیست. (...)

 • نایت ساید 9 (رستاخیزی دیگر)
  برای نایت ساید 9 (رستاخیزی دیگر) نوشت :

  جلد نهم مجموعه نایت ساید همانند جلدهای قبلی ادامه دهنده داشتان جان تیلور و ماجراجویی‌های اوست. نویسنده در این جلد مخاطب را با مفهوم مهمی چون گذشت و انتقام روبرو می‌کند و اینکه دنیا فقط به سفید و سیاه خلاصه نشده و بخش اعظم آن خاکستری است بنابراین تکلیف چیست؟پاسخ جالبی در این جلد به این سوال گفته خواهد شد. این جلد را به شدت پیشنهاد میکنم.

 • نایت ساید 9 (رستاخیزی دیگر)
  از نایت ساید 9 (رستاخیزی دیگر) :

  هیچ وقت با قهرمان‌ها معاشرت نکنید،آخر سر به کشتن‌تان می‌دهند. (...)

 • نایت ساید 9 (رستاخیزی دیگر)
  از نایت ساید 9 (رستاخیزی دیگر) :

  نایت ساید پر از ارتباطات غیر منتظره است. قهرمان‌ها،الهه‌ها و هیولاها همه همدیگر را می‌شناسند. بعضی وقت‌ها به عنوان دوست،بعضی اوقات به عنوان دشمن. بعضی وقتها هم هر دو…اینجا این‌طور جایی است. (...)

 • نایت ساید 8 (کارآگاه غیرطبیعی)
  برای نایت ساید 8 (کارآگاه غیرطبیعی) نوشت :

  جلد هشتم مجموعه نایت‌ساید نیز ادامه دهنده جلدهای قبلی و ماجراجویی‌های کارآگاه تیلور است. بعد از جلد پنجم و ششم که نقطه عطف این مجموعه بودند،هنوز داستانی به گیرایی و درگیر کنندگی ماجرای لی‌لیت توسط نویسنده خلق نشده و این نقطه ضعفی بر این مجموعه به شمار میرود. خواندن این جلد را به طرفداران نایت‌ساید پیشنهاد می‌کنم.

 • نایت ساید 8 (کارآگاه غیرطبیعی)
  از نایت ساید 8 (کارآگاه غیرطبیعی) :

  مه همیشه علامت بدی است،این یعنی که حایلی که بین ابعاد مختلف دنیا بود،نازک شده بود. (...)

 • نایت ساید 7 (فرجام شوم)
  برای نایت ساید 7 (فرجام شوم) نوشت :

  جلد هفتم نایت ساید ادامه دهنده ماجرای جان تیلور کارآگاه هست که با ماجراجویی جدید برگشته است. پس از ۲ جلد نفسگیر و جذاب ۵ و ۶ ،این جلد قدری روایت آرام‌تری در پیش گرفته است. ماجراجویی و جذابیت داستانی نیز کاهش یافته گویی نویسنده تصمیم دارد با شروع داستانی جدید مجددا حال و هوای داستانی گذشته را از سر گیرد. در پایان خواندن این جلد را به دوستداران مجموعه نایت ساید پیشنهاد میکنم.

 • نایت ساید 7 (فرجام شوم)
  از نایت ساید 7 (فرجام شوم) :

  نمی‌دونی چقدر احساس تنهایی بده. اونم میون جمعی که می‌دونی هیچ سنخیتی با اونا نداری. (...)

 • نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار)
  برای نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار) نوشت :

  جلد ششم مجموعه نایت سایت ادامه دهنده جلدهای قبلی است و داستان کلی جلدهای گذشته که همان مادر تیلور و سرنوشت نایت ساید است را به تصویر می‌کشد. سبک روایی داستان همانند گذشتته جذاب است و در عین نگاشتن جزییات زیاد و فضاسازی مناسب،سبب خستگی خواننده به هیچ عنوان نمیگردد. در پایان چنانچه تمایل به دانستن عاقبت لی لیت و جان تیلور هستید خواندن این جلد را پیشنهاد می‌کنم.

 • نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار)
  از نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار) :

  هیچ کار خوبی بدون سختی به سرانجام نمی‌رسه! (...)

 • نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار)
  از نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار) :

  وقتی می‌خواهید کار خطرناکی انجام دهید،بهترین کار این است که آن‌را گروهی انجام دهید. در آن صورت حداقل اگر اتفاقی بیفتد،کسی هست که پشت سرش پنهان شوید. (...)

 • نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار)
  از نایت ساید 6 (تیزتر از دندان مار) :

  راتن‌رو،جایی است که آرزوها بر باد می‌رود،امیدواری یک جور فحش و ناسزا به‌شمار می‌رود و بعضی وقت‌ها مرگ بهترین اتفاقی‌است که ممکن است آنجا برای شما به وقوع بپیوندد. (...)

 • نایت ساید 5 (راه‌های نرفته)
  برای نایت ساید 5 (راه‌های نرفته) نوشت :

  جلد پنجم از مجموعه نایت سایت ماحصل تمامی اتفاقاتی که در چهار جلد گذشته ناتمام مانده بود ،به شمار می‌رود. نویسنده با ظرافتی مثال زدنی پرونده بسیاری از اتفاقاتی که در داستانهای گذشته به نحوی باز مانده بود را بسته و به سرانجام رسانده استکه نشان از قدرت و تسلط بالای نویسنده در خلق این مجموعه داستانی دارد. اتفاقات این جلد بالاخره شامل حال موضوع اساسی و آن هم مادر تیلور میگردد. خط سیر داستانی و همچنین جزییات داستانی به اندازه استفاده شده و خواننده را در عین حالی که مشتاق ادامه داستان میکند ولی به هیچ عنوان خسته کننده نیست. خواندن این جلد را به طرفداران این مجموعه داستانی حتما پیشنهاد میکنم.