رمان خارجی

رهبری (درس‌هایی از زندگی و سال‌ها کار در منچستریونایتد)

(Leading)

این کتاب ماجرای زندگی مردی است که توانسته از دل سختی‌ها، افتخار بیرون بکشد. مردی که زندگی برایش به مفهوم کار است و کار نیز به معنای خلاقیت و این هر دو را چنان به هم پیوند زده که تبدیل به یکی از خلاق‌ترین و ماندگارترین مردان روزگار خود شده است. این کتاب فقط درباره فوتبال نیست، درباره مدیریت زندگی و کار است. مدیریت آرزوها و برنامه‌ریزی برای آنها تا قله دستیابی. حکایت سرسختی مردی است که نظم بریتانیایی‌اش را با خلاقیت جوان‌گرایی در هم آمیخته تا به ما نشان دهد که هیچ‌کدام از این دو عنصر به تنهایی برای موفقیت کافی نیست و فقط با ترکیب دو عنصر نظم و خلاقیت می‌توان به راهی گام گذاشت تا همیشه در اوج باشی. این کتاب نه تنها کتاب راهنمایی برای اهالی فوتبال است بلکه برای هر خواننده‌ای که به خود و آرزوهایش ایمان دارد، خواندنی است، زندگی‌نامه‌ای که مدیریت را به ما می‌آموزد.

میلکان
9786007845592
۱۳۹۶
۳۲۰ صفحه
۳۲۳ مشاهده
۳ نقل قول
الکس فرگوسن
صفحه نویسنده الکس فرگوسن
۱ رمان Sun Tzu (孫子; pinyin: Sūnzǐ) is a honorific title bestowed upon Sūn Wu (孫武 c. 544-496 BC), the author of The Art of War (孫子兵法), an immensely influential ancient Chinese book on military strategy. Sun Tzu believed in the use of the military sciences to effect outcomes that would result in peace.

In the author's name, Sūn Wu, the character wu, meaning "military", is the same as the character in wu shu, or martial art. Sun Wu ...
مجموعه‌ها