رمان خارجی

جاده

(The road)

پدری و پسر کم سن و سالش، سرزمینی سوخته و ویران‌شده را در می‌نوردند و به آرامی به سوی ساحلی ناشناخته پیش می‌روند. در چشم‌اندازهای ویران، هیچ چیز حرکت نمی‌کند، مگر خاکستری که باد آن را می‌پراکند. آن‌ها چیزی ندارند به جز تپانچه‌ای برای دفاع از خودشان در برابر مردانی که سایه وار در حرکتند، لباس‌های کهنه، یک گاری غذای یافت شده از میان زباله‌ها و مردارها و مهم‌تر از همه یکدیگر. شاهکار مکارتی در آن است که در چنین فضای هول‌انگیزی، معجزه انسانیت تزلزل‌ناپذیر را، با جذابیتی وصف‌ناپذیر به تصویر می‌کشد.

مروارید
9789648838831
۱۳۸۹
۲۸۰ صفحه
۱۲۲۲ مشاهده
۲ نقل قول
کورمک مکارتی
صفحه نویسنده کورمک مکارتی
۲ رمان Cormac McCarthy is an American novelist and playwright. He has written ten novels in the Southern Gothic, western, and post-apocalyptic genres and has also written plays and screenplays. He received the Pulitzer Prize in 2007 for The Road, and his 2005 novel No Country for Old Men was adapted as a 2007 film of the same name, which won four Academy Awards, including Best Picture.

His earlier Blood Meridian (1985) was among Time Magazine's poll of 100 best English-language ...
دیگر رمان‌های کورمک مکارتی
جایی برای پیرمردها نیست
جایی برای پیرمردها نیست جوشکار ساده‌ای که برای شکار به دشت‌های جنوب امریکا می‌رود، تصادفا بعد از درگیری خونین دو گروه از قاچاق‌چیان مواد مخدر به محل می‌رسد، و پول کلانی به دست می‌آورد. پس از آن، برای حفظ پول مجبور به فراری طولانی در جنوب امریکا و مکزیک می‌شود و... برادران کوئن در سال 2007 فیلمی بر اساس این رمان ساختند که برنده ...
مشاهده تمام رمان های کورمک مکارتی
مجموعه‌ها